Бувай, паперова тягонина !

Бувай, паперова тягонина !

90% компаній, що взаємодіють з логістами, використовують класичний паперовий документообіг. А це означає, що їх треба роздрукувати, підписати, проштампувати та надіслати голубами  поштою. Ще й чекати зворотній зв'язок. І для закріплення невтішна статистика:

 

ІТЛ  прагне піклуватися про своїх клієнтів, і вже впроваджує нові технології для спрощення роботи клієнтів і співробітників. У цій статті розглянемо нову систему документообігу, яка дозволить спростити робочі процеси.

 

Електронний документообіг (ЕД) — це автоматизація чисельних рутинних процесів із "паперами". Співробітники звикли працювати з величезними папками і нескінченними паперовими стопками. Варто тільки уявити як їх зберігати або виробляти будь-які операції. Наприклад, шукати потрібні документи або ж поставити печатку на кожному з них. Всеохоплююча рутина — саме це уявляє собі кожен співробітник, що займається документообігом.

 

 

Для чого потрібні е-документи для підприємців? 

 

ITL пропонує своїм клієнтам перейти на просту і сучасну систему електронного документообігу. Більше не потрібно чекати поки прийде посилка з пошти і шукати простір де зберігати всі оригінали.

Досить пару кліків для відправки потрібних електроних файлів і у клієнтові є повна впевненість що все буде доставлено в лічені секунди без ризиків втрат і недотримання документів.

 

 

Найголовніше — це економія найважливіших ресурсів компанії: часу і грошей. Підвищення ефективності роботи співробітників і цілих відділів. Йти в ногу з сучасними тенденціями технологій і ринку.

 

Що саме дозволяє робити ЕД?

 

 

1

Створення зв'язків між документами

2

Створення електронних документів (Сканування, Імпорт)

 

3

Можливість додавання коментарів до документів

4

Контроль створення і виконання документів

5

Забезпечення звітності та аналізу

6

Пошук документІВ

Бухгалтера і менеджери ІТЛ радять використовувати наступні сервіси для ведення ЕД, одні з найпопулярніших:  M.E.Doc (для великих організацій) і Вчасно (для більш середніх підприємств). 

 

 

З важливих плюсів ЕД можна відзначити:

 

 

1

збереження екології та навколишнього середовища

 

2

зменшення кількості паперових документів в офісі

3

скорочення фінансів і трудовитрат на утримання архіву

 

4

зниження витрат на друк, канцтовари, відправку документів

5

зменшення трудовитрат за рахунок виключення ручних дій і автоматизації процесу

6

позбавлення від загублених рахунків  та необхідності готувати їх заНОВО

 

 

1

ТАЙТЛ

Выдается Министерством Транспорта или органом местного самоуправления в США. Тип тайтла и порядок выдачи зависит от повреждений машины и штата, в котором она была выкуплена. В тайтл вносится информация о продавце (например, название страховой компании) и покупателе, ВИН-код авто etc. Выдается после выкупа с аукциона самим аукционом на руки компании (обязательно юридическое лицо в США), которая занимается организацией доставки авто, другими словами — американскому дилеру.

2

КОНОСАМЕНТ

Издает судоходная компания (или экспедитор) в США, которые организовывают доставку авто в контейнере. В одном коносаменте указываются сразу 4 машины, которые перевозятся в одном контейнере. Экспедитор в порту отправителя дополнительно издает "Домашние коносаменты" отдельно на каждое авто. Это необходимо при таможенном оформлении, ведь в одном контейнере могут быть собраны авто 4 разных получателей груза и каждому из них необходим документ касательно только его груза.

3

ИНВОЙС

Коммерческий документ, который выдается продавцом на аукционе покупателю. Указывается информация о стоимости автомобиля и аукционные сборы.

4

НАРЯД

Издает украинская компания-экспедитор, которая занимается обработкой контейнера или автомобиля уже в Украине, например в Одесском Порту. Указывается базовая информация о получателе, грузе, контейнере, судне, экспедиторе etc.

5

СПРАВКА ЕВРО-5

Заказывается у специального органа сертификации КТЗ в Киеве. Например, “Центр Авто”. Такие компании обладают специальной лицензией и сертификацией, которые позволяют им выдавать документы, принимаемые таможенными органами для последующей работы.

6

ОТЧЕТ О ТЕХНИЧЕСКИХ ХАРАКТЕРИСТИКАХ

Брокер, который занимается таможенным оформлением авто, заказывает данный документ у специальной компании. Выдавать его могут только те юридические лица, которые получили лицензию и аккредитацию.

7

ДОГОВОР ОКАЗАНИЯ БРОКЕРСКИХ УСЛУГ

Для того, чтобы брокер мог официально заниматься таможенным оформлением вашего авто, необходимо с ним заключить договор о предоставлении брокерских услуг.

8

ПЛАТЕЖНОЕ ПОРУЧЕНИЕ

Получаем в банке. Платежное поручение — это квитанция, подтверждающая оплату таможенных платежей.

9

ФОТООТЧЕТ АВТО НА ТЕРМИНАЛЕ

Передает экспедитор, который занимается обработкой контейнера и авто.

10

ВЫПИСКА ИЗ АУКЦИОНА

Владелец получает ее при покупке на аукционе.

11

СВИФТ

Банковский документ, подтверждающий международную оплату за покупку авто, поступившей на иностранный счет продавца. Покупатель оформляет его самостоятельно в банке, когда открывает валютный счет.

12

СПРАВКА О ТРАНСПОРТНЫХ РАСХОДАХ

транспортно-экспедиторской компании, которая занимается вашим автомобилем.

Мы собрали описание максимально возможного количества документов для таможенного оформления авто из США. Если у вас остались вопросы, то наши менеджеры помогут вам разобраться с деталями.

ITL Блог

“Логістика військового часу” - ми працюємо! “Логістика військового часу” - ми працюємо!

З 24 лютого життя кожного українця розділилося на ДО та ПІСЛЯ. Спочатку війни команда ITL робить усе можливе та неможливе, щоб д ...

Подробнее
НЮАНСИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ НЮАНСИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ

Хтось мріє зустріти свою старість в теплій країні, наприклад, в Іспанії. Хтось мріє про альпійське молоко в Швейцарії. А хтось хоч ...

Подробнее
ЕЛЕКТРОМОБІЛІ З КИТАЮ: НОВІ ТРЕНДИ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ З КИТАЮ: НОВІ ТРЕНДИ

За останні декілька років автопромисловість в Китаї стрімко розвивається. В Китаї вже є понад 30 заводів, що свідчить про явний пр ...

Подробнее
КЕЙС: ДОСТАВКА КАТЕРУ З ОСОБИСТИМИ РЕЧАМИ НА ПОРОМІ КЕЙС: ДОСТАВКА КАТЕРУ З ОСОБИСТИМИ РЕЧАМИ НА ПОРОМІ

Завдання: перевезти катер разом з особистими речами з Києва у Фетхіє (Туреччина). Умови: стислі терміни доставки, особисті р ...

Подробнее
АВТОМАТИЧНО ВАГОВИЙ КОНТРОЛЬ В УКРАЇНІ АВТОМАТИЧНО ВАГОВИЙ КОНТРОЛЬ В УКРАЇНІ

Кожного хвилюють зміни в автоматичному ваговому контролі на дорогах України. Яких змін варто чекати водіям та перевізникам? Як змі ...

Подробнее
Кейс: експорт негабаритного вантажу - пресувальний верстат у flat rack контейнері. Кейс: експорт негабаритного вантажу - пресувальний верстат у flat rack контейнері.

Наші менеджери щодня стикаються з необхідністю перевезення негабаритного вантажу. У зв'язку з цим, вони завжди обирають найбільш ...

Подробнее