Бувай, паперова тягонина !

11.10.2021

90% компаній, що взаємодіють з логістами, використовують класичний паперовий документообіг. А це означає, що їх треба роздрукувати, підписати, проштампувати та надіслати голубами  поштою. Ще й чекати зворотній зв'язок. І для закріплення невтішна статистика:

 

ІТЛ  прагне піклуватися про своїх клієнтів, і вже впроваджує нові технології для спрощення роботи клієнтів і співробітників. У цій статті розглянемо нову систему документообігу, яка дозволить спростити робочі процеси.

 

Електронний документообіг (ЕД) — це автоматизація чисельних рутинних процесів із "паперами". Співробітники звикли працювати з величезними папками і нескінченними паперовими стопками. Варто тільки уявити як їх зберігати або виробляти будь-які операції. Наприклад, шукати потрібні документи або ж поставити печатку на кожному з них. Всеохоплююча рутина — саме це уявляє собі кожен співробітник, що займається документообігом.

 

 

Для чого потрібні е-документи для підприємців? 

 

ITL пропонує своїм клієнтам перейти на просту і сучасну систему електронного документообігу. Більше не потрібно чекати поки прийде посилка з пошти і шукати простір де зберігати всі оригінали.

Досить пару кліків для відправки потрібних електроних файлів і у клієнтові є повна впевненість що все буде доставлено в лічені секунди без ризиків втрат і недотримання документів.

 

 

Найголовніше — це економія найважливіших ресурсів компанії: часу і грошей. Підвищення ефективності роботи співробітників і цілих відділів. Йти в ногу з сучасними тенденціями технологій і ринку.

 

Що саме дозволяє робити ЕД?

 

 

1

Створення зв'язків між документами

2

Створення електронних документів (Сканування, Імпорт)

 

3

Можливість додавання коментарів до документів

4

Контроль створення і виконання документів

5

Забезпечення звітності та аналізу

6

Пошук документІВ

Бухгалтера і менеджери ІТЛ радять використовувати наступні сервіси для ведення ЕД, одні з найпопулярніших:  M.E.Doc (для великих організацій) і Вчасно (для більш середніх підприємств). 

 

 

З важливих плюсів ЕД можна відзначити:

 

 

1

збереження екології та навколишнього середовища

 

2

зменшення кількості паперових документів в офісі

3

скорочення фінансів і трудовитрат на утримання архіву

 

4

зниження витрат на друк, канцтовари, відправку документів

5

зменшення трудовитрат за рахунок виключення ручних дій і автоматизації процесу

6

позбавлення від загублених рахунків  та необхідності готувати їх заНОВО