ЕЛЕКТРОМОБІЛІ З КИТАЮ: НОВІ ТРЕНДИ

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ З КИТАЮ: НОВІ ТРЕНДИ

За останні декілька років автопромисловість в Китаї стрімко розвивається. В Китаї вже є понад 30 заводів, що свідчить про явний прогрес у виробництві електромобілів. До 2030 року очікується, що в Китаї три з п'яти машин, що продаються, будуть електричними. Саме там роблять авто не лише вітчизняних марок, а ще й провідних японських та світових брендів, аналогів яких немає навіть в на ринку вживаних легкових авто зі США.

Чому електромобілі з Китаю викликають попит в Україні?

ITL обрали основні переваги китайських авто, які закохують в себе споживачів зі всього світу:

– Авто з Китаю нові та без пробігу, по прибуттю не потрібно ремонтувати; 
– Широкий модельний ряд та вибір комплектацій; 
– За ті ж гроші можна купити авто класом вище, ніж на ринку Європи та США;
– Екологічність –  з Китаю експортують переважно електромобілі.
В Inter Trans Logistics допоможуть пройти непростий шлях від знайомства з модельним рядом китайських авто та їх доставки до отримання вже розмитненого авто на українському митному терміналі.
Яка головна особливість при виборі авто з Китаю? 
Замовлення та викуп автомобілів відбувається безпосередньо з майданчиків автосалонів або по передзамовленню із заводів-виробників.
На що треба звертати увагу при купівлі авто? 
Обов'язково треба упевнитися, що у продавця є експортна ліцензія. ЇЇ потрібно запросити у продавця. Без експортної ліцензії продавець має право продавати авто тільки на внутрішньому ринку Китаю.
Як відбувається процес доставки? 
Авто переважно доставляють на поромі, а вартість перевезення пропорційно залежить від габаритів автомобіля. Тобто, чим більше місця автомобіль займе на судні, тим вище буде вартість морського фрахту. Для детального розрахунку фрахту моделі яка цікавить вас, звертайтеся до менеджерів Inter Trans Logistics.
Які документи треба отримати від продавця в Китаї для успішного оформлення авто в Україні? 
– Інвойс (документ в міжнародній комерційній діяльності, що надається продавцем іноземному покупцеві), або за наявності документ купівлі-продажу
– Сертифікат походження із заводу або сертифікат відповідності транспортного засобу; 
– Експортна декларація;
– Коносамент.
Які документи потрібні по прибуттю в Україну? 
– Наявність брокерського договору; 
– Паспорт, ІНН; 
– Коносамент;
– Фото авто;
– Свіфт на оплату транспортного засобу.
А усе інше – справа техніки брокерів та експедиторів Inter Trans Logistics. Якщо вам необхідна детальна консультація по нюансах доставки китайських електромобілів, то звертайтеся до менеджерів ITL cars. Менеджери в ITL завжди допомагають обрати оптимальний спосіб перевезення електромобіля та розмитнити авто вже на території України.

 

 

1

ТАЙТЛ

Выдается Министерством Транспорта или органом местного самоуправления в США. Тип тайтла и порядок выдачи зависит от повреждений машины и штата, в котором она была выкуплена. В тайтл вносится информация о продавце (например, название страховой компании) и покупателе, ВИН-код авто etc. Выдается после выкупа с аукциона самим аукционом на руки компании (обязательно юридическое лицо в США), которая занимается организацией доставки авто, другими словами — американскому дилеру.

2

КОНОСАМЕНТ

Издает судоходная компания (или экспедитор) в США, которые организовывают доставку авто в контейнере. В одном коносаменте указываются сразу 4 машины, которые перевозятся в одном контейнере. Экспедитор в порту отправителя дополнительно издает "Домашние коносаменты" отдельно на каждое авто. Это необходимо при таможенном оформлении, ведь в одном контейнере могут быть собраны авто 4 разных получателей груза и каждому из них необходим документ касательно только его груза.

3

ИНВОЙС

Коммерческий документ, который выдается продавцом на аукционе покупателю. Указывается информация о стоимости автомобиля и аукционные сборы.

4

НАРЯД

Издает украинская компания-экспедитор, которая занимается обработкой контейнера или автомобиля уже в Украине, например в Одесском Порту. Указывается базовая информация о получателе, грузе, контейнере, судне, экспедиторе etc.

5

СПРАВКА ЕВРО-5

Заказывается у специального органа сертификации КТЗ в Киеве. Например, “Центр Авто”. Такие компании обладают специальной лицензией и сертификацией, которые позволяют им выдавать документы, принимаемые таможенными органами для последующей работы.

6

ОТЧЕТ О ТЕХНИЧЕСКИХ ХАРАКТЕРИСТИКАХ

Брокер, который занимается таможенным оформлением авто, заказывает данный документ у специальной компании. Выдавать его могут только те юридические лица, которые получили лицензию и аккредитацию.

7

ДОГОВОР ОКАЗАНИЯ БРОКЕРСКИХ УСЛУГ

Для того, чтобы брокер мог официально заниматься таможенным оформлением вашего авто, необходимо с ним заключить договор о предоставлении брокерских услуг.

8

ПЛАТЕЖНОЕ ПОРУЧЕНИЕ

Получаем в банке. Платежное поручение — это квитанция, подтверждающая оплату таможенных платежей.

9

ФОТООТЧЕТ АВТО НА ТЕРМИНАЛЕ

Передает экспедитор, который занимается обработкой контейнера и авто.

10

ВЫПИСКА ИЗ АУКЦИОНА

Владелец получает ее при покупке на аукционе.

11

СВИФТ

Банковский документ, подтверждающий международную оплату за покупку авто, поступившей на иностранный счет продавца. Покупатель оформляет его самостоятельно в банке, когда открывает валютный счет.

12

СПРАВКА О ТРАНСПОРТНЫХ РАСХОДАХ

транспортно-экспедиторской компании, которая занимается вашим автомобилем.

Мы собрали описание максимально возможного количества документов для таможенного оформления авто из США. Если у вас остались вопросы, то наши менеджеры помогут вам разобраться с деталями.

ITL Блог

“Логістика військового часу” - ми працюємо! “Логістика військового часу” - ми працюємо!

З 24 лютого життя кожного українця розділилося на ДО та ПІСЛЯ. Спочатку війни команда ITL робить усе можливе та неможливе, щоб д ...

Подробнее
НЮАНСИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ НЮАНСИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ

Хтось мріє зустріти свою старість в теплій країні, наприклад, в Іспанії. Хтось мріє про альпійське молоко в Швейцарії. А хтось хоч ...

Подробнее
ЕЛЕКТРОМОБІЛІ З КИТАЮ: НОВІ ТРЕНДИ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ З КИТАЮ: НОВІ ТРЕНДИ

За останні декілька років автопромисловість в Китаї стрімко розвивається. В Китаї вже є понад 30 заводів, що свідчить про явний пр ...

Подробнее
КЕЙС: ДОСТАВКА КАТЕРУ З ОСОБИСТИМИ РЕЧАМИ НА ПОРОМІ КЕЙС: ДОСТАВКА КАТЕРУ З ОСОБИСТИМИ РЕЧАМИ НА ПОРОМІ

Завдання: перевезти катер разом з особистими речами з Києва у Фетхіє (Туреччина). Умови: стислі терміни доставки, особисті р ...

Подробнее
АВТОМАТИЧНО ВАГОВИЙ КОНТРОЛЬ В УКРАЇНІ АВТОМАТИЧНО ВАГОВИЙ КОНТРОЛЬ В УКРАЇНІ

Кожного хвилюють зміни в автоматичному ваговому контролі на дорогах України. Яких змін варто чекати водіям та перевізникам? Як змі ...

Подробнее
Кейс: експорт негабаритного вантажу - пресувальний верстат у flat rack контейнері. Кейс: експорт негабаритного вантажу - пресувальний верстат у flat rack контейнері.

Наші менеджери щодня стикаються з необхідністю перевезення негабаритного вантажу. У зв'язку з цим, вони завжди обирають найбільш ...

Подробнее