Кейс: експорт негабаритного вантажу - пресований верстат у flat rack контейнері.

25.10.2021

Завдання: перевезти б/у пресований верстат.

Маршрут: Херсон - Kattupalli (порт Індії)

Умови: пресований верстат, який перевищує стандартні габарити контейнера, спочатку невірно вказана вага верстату. 

Рішення: Спочатку клієнт розглядав декілька варіантів постачання обладнання. Палубне завантаження або ж перевезення в 40FR.

Яна Ференец, менеджер  Inter Trans Logistics, розрахувала найбільш вигідний варіант перевезення для клієнта в контейнері 40FR. А саме був обран майданчик, закритий з двох сторін, бічні стінки відсутні. 

Наступною проблемою було те, що фактична вага вантажу перевищувала заявлену. Це вплинуло на хід подальших подій так, як усі документи були готові, місце на судні було зарезервовано. 

Необхідно було повністю переоформити усі дозвільні документи. На все це середньому потрібно 3-4 дні. Плюс до всього, це був вечір п'ятниці й питання треба було закрити до понеділка. 

Завдяки професіоналізму менеджера документи були готові за 1 день. Верстат було успішно завантажено на судно з усіма дозвільними документами й з митним оформленням. 

Злагоджена робота клієнта й менеджера показала, що при спільних зусиллях можна розв’язати будь-які проблеми. Дії фахівця Inter Trans Logistics допомогли мінімізувати додаткові витрати для клієнта (збільшення ставки фрахту та зберігання).

 

 

ЩО ВХОДИТЬ У ПОСЛУГУ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕГАБАРИТНОГО ВАНТАЖУ?

 

1

обробка запиту

Обговорюємо вагу, обсяг продукції, документи напрямок та дату.

2

узгодження умов

Підбираємо відповідний автомобіль та контейнерне устаткування. Вибираємо кращий варіант фрахту, якщо є необхідність везти морем. Розрахунок вартості й умови постачання.

3

завантаження

Передаємо вам дані водія й транспорту, які працюватимуть по вашому замовленню. Подаємо автомобіль під завантаження контейнера в порту. При експорті подаємо авто з контейнером на ваш склад в обумовлену дату.

4

перевезення

В залежності від напряму забезпечуємо перевезення в порт призначення. Або з порту до вашого складу. Місцеперебування транспортного засобу Ви завжди можете дізнатись у менеджера.
ПЕРЕВАГИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕГАБАРИТНОГО ВАНТАЖУ З INTER TRANS LOGISTICS

1

досвід перевезення негабаритного вантажу

Наші менеджери щодня стикаються з необхідністю перевезення негабаритного вантажу. У зв'язку з цим, вони завжди обирають найбільш вигідний маршрут для перевезення Вашого товару, швидко обробляють й відправляють документи. Менеджери ITL знають усі нюанси митного оформлення та з якими підводними каменями можна зустрітися на кордоні. З нами Ваш вантаж буде у безпеці.
 

2

власний автопарк

Наявність свого автотранспорту дозволяє бути мобільними при перевезеннях та тримати зв'язок з водієм 24/7.
 

3

фіксована вартість

Після укладення договору з нами вартість усіх послуг залишається незмінною: фрахт, експедирування вантажу й брокерські послуги.