Кейс: експорт негабаритного вантажу - пресувальний верстат у flat rack контейнері.

Кейс: експорт негабаритного вантажу - пресувальний верстат у flat rack контейнері.

Завдання: перевезти б/у пресувальний верстат.

Маршрут: Херсон - Kattupalli (порт Індії)

Умови: пресувальний верстат, який перевищує стандартні габарити контейнера, спочатку невірно вказана вага верстату. 

Рішення: Спочатку клієнт розглядав декілька варіантів постачання обладнання. Палубне завантаження або ж перевезення в 40FR.

Яна Ференец, менеджер  Inter Trans Logistics, розрахувала найбільш вигідний варіант перевезення для клієнта в контейнері 40FR. А саме був обран майданчик, закритий з двох сторін, бічні стінки відсутні. 

Наступною проблемою було те, що фактична вага вантажу перевищувала заявлену. Це вплинуло на хід подальших подій так, як усі документи були готові, місце на судні було зарезервовано. 

Необхідно було повністю переоформити усі дозвільні документи. На все це середньому потрібно 3-4 дні. Плюс до всього, це був вечір п'ятниці й питання треба було закрити до понеділка. 

Завдяки професіоналізму менеджера документи були готові за 1 день. Верстат було успішно завантажено на судно з усіма дозвільними документами й з митним оформленням. 

Злагоджена робота клієнта й менеджера показала, що при спільних зусиллях можна розв’язати будь-які проблеми. Дії фахівця Inter Trans Logistics допомогли мінімізувати додаткові витрати для клієнта (збільшення ставки фрахту та зберігання).

 

 

ЩО ВХОДИТЬ У ПОСЛУГУ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕГАБАРИТНОГО ВАНТАЖУ?

 

1

обробка запиту

Обговорюємо вагу, обсяг продукції, документи напрямок та дату.

2

узгодження умов

Підбираємо відповідний автомобіль та контейнерне устаткування. Вибираємо кращий варіант фрахту, якщо є необхідність везти морем. Розрахунок вартості й умови постачання.

3

завантаження

Передаємо вам дані водія й транспорту, які працюватимуть по вашому замовленню. Подаємо автомобіль під завантаження контейнера в порту. При експорті подаємо авто з контейнером на ваш склад в обумовлену дату.

4

перевезення

В залежності від напряму забезпечуємо перевезення в порт призначення. Або з порту до вашого складу. Місцеперебування транспортного засобу Ви завжди можете дізнатись у менеджера.
ПЕРЕВАГИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕГАБАРИТНОГО ВАНТАЖУ З INTER TRANS LOGISTICS

1

досвід перевезення негабаритного вантажу

Наші менеджери щодня стикаються з необхідністю перевезення негабаритного вантажу. У зв'язку з цим, вони завжди обирають найбільш вигідний маршрут для перевезення Вашого товару, швидко обробляють й відправляють документи. Менеджери ITL знають усі нюанси митного оформлення та з якими підводними каменями можна зустрітися на кордоні. З нами Ваш вантаж буде у безпеці.
 

2

власний автопарк

Наявність свого автотранспорту дозволяє бути мобільними при перевезеннях та тримати зв'язок з водієм 24/7.
 

3

фіксована вартість

Після укладення договору з нами вартість усіх послуг залишається незмінною: фрахт, експедирування вантажу й брокерські послуги.
 

 

 

1

ТАЙТЛ

Выдается Министерством Транспорта или органом местного самоуправления в США. Тип тайтла и порядок выдачи зависит от повреждений машины и штата, в котором она была выкуплена. В тайтл вносится информация о продавце (например, название страховой компании) и покупателе, ВИН-код авто etc. Выдается после выкупа с аукциона самим аукционом на руки компании (обязательно юридическое лицо в США), которая занимается организацией доставки авто, другими словами — американскому дилеру.

2

КОНОСАМЕНТ

Издает судоходная компания (или экспедитор) в США, которые организовывают доставку авто в контейнере. В одном коносаменте указываются сразу 4 машины, которые перевозятся в одном контейнере. Экспедитор в порту отправителя дополнительно издает "Домашние коносаменты" отдельно на каждое авто. Это необходимо при таможенном оформлении, ведь в одном контейнере могут быть собраны авто 4 разных получателей груза и каждому из них необходим документ касательно только его груза.

3

ИНВОЙС

Коммерческий документ, который выдается продавцом на аукционе покупателю. Указывается информация о стоимости автомобиля и аукционные сборы.

4

НАРЯД

Издает украинская компания-экспедитор, которая занимается обработкой контейнера или автомобиля уже в Украине, например в Одесском Порту. Указывается базовая информация о получателе, грузе, контейнере, судне, экспедиторе etc.

5

СПРАВКА ЕВРО-5

Заказывается у специального органа сертификации КТЗ в Киеве. Например, “Центр Авто”. Такие компании обладают специальной лицензией и сертификацией, которые позволяют им выдавать документы, принимаемые таможенными органами для последующей работы.

6

ОТЧЕТ О ТЕХНИЧЕСКИХ ХАРАКТЕРИСТИКАХ

Брокер, который занимается таможенным оформлением авто, заказывает данный документ у специальной компании. Выдавать его могут только те юридические лица, которые получили лицензию и аккредитацию.

7

ДОГОВОР ОКАЗАНИЯ БРОКЕРСКИХ УСЛУГ

Для того, чтобы брокер мог официально заниматься таможенным оформлением вашего авто, необходимо с ним заключить договор о предоставлении брокерских услуг.

8

ПЛАТЕЖНОЕ ПОРУЧЕНИЕ

Получаем в банке. Платежное поручение — это квитанция, подтверждающая оплату таможенных платежей.

9

ФОТООТЧЕТ АВТО НА ТЕРМИНАЛЕ

Передает экспедитор, который занимается обработкой контейнера и авто.

10

ВЫПИСКА ИЗ АУКЦИОНА

Владелец получает ее при покупке на аукционе.

11

СВИФТ

Банковский документ, подтверждающий международную оплату за покупку авто, поступившей на иностранный счет продавца. Покупатель оформляет его самостоятельно в банке, когда открывает валютный счет.

12

СПРАВКА О ТРАНСПОРТНЫХ РАСХОДАХ

транспортно-экспедиторской компании, которая занимается вашим автомобилем.

Мы собрали описание максимально возможного количества документов для таможенного оформления авто из США. Если у вас остались вопросы, то наши менеджеры помогут вам разобраться с деталями.

ITL Блог

“Логістика військового часу” - ми працюємо! “Логістика військового часу” - ми працюємо!

З 24 лютого життя кожного українця розділилося на ДО та ПІСЛЯ. Спочатку війни команда ITL робить усе можливе та неможливе, щоб д ...

Подробнее
НЮАНСИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ НЮАНСИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ

Хтось мріє зустріти свою старість в теплій країні, наприклад, в Іспанії. Хтось мріє про альпійське молоко в Швейцарії. А хтось хоч ...

Подробнее
ЕЛЕКТРОМОБІЛІ З КИТАЮ: НОВІ ТРЕНДИ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ З КИТАЮ: НОВІ ТРЕНДИ

За останні декілька років автопромисловість в Китаї стрімко розвивається. В Китаї вже є понад 30 заводів, що свідчить про явний пр ...

Подробнее
КЕЙС: ДОСТАВКА КАТЕРУ З ОСОБИСТИМИ РЕЧАМИ НА ПОРОМІ КЕЙС: ДОСТАВКА КАТЕРУ З ОСОБИСТИМИ РЕЧАМИ НА ПОРОМІ

Завдання: перевезти катер разом з особистими речами з Києва у Фетхіє (Туреччина). Умови: стислі терміни доставки, особисті р ...

Подробнее
АВТОМАТИЧНО ВАГОВИЙ КОНТРОЛЬ В УКРАЇНІ АВТОМАТИЧНО ВАГОВИЙ КОНТРОЛЬ В УКРАЇНІ

Кожного хвилюють зміни в автоматичному ваговому контролі на дорогах України. Яких змін варто чекати водіям та перевізникам? Як змі ...

Подробнее
Кейс: експорт негабаритного вантажу - пресувальний верстат у flat rack контейнері. Кейс: експорт негабаритного вантажу - пресувальний верстат у flat rack контейнері.

Наші менеджери щодня стикаються з необхідністю перевезення негабаритного вантажу. У зв'язку з цим, вони завжди обирають найбільш ...

Подробнее