НЮАНСИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ

НЮАНСИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ

Хтось мріє зустріти свою старість в теплій країні, наприклад, в Іспанії. Хтось мріє про альпійське молоко в Швейцарії. А хтось хоче снідати круасанами разом з запашною кавою в Парижі. 

У будь-якому разі, переїзд за кордон пов'язано з різними проблемами та завданнями: від вивчення мови до подання заяви на отримання візи. Займайтесь документами та вивченням мови, а усі нюанси по перевезенню ITL бере на себе.  

ITL проводить заміри об’єму вашого майна для оцінки вартості перевезення. А також надаємо оптимальний контейнер, незалежно від того, чи потрібно вам 20-футовий або 40-футовий контейнер для домашніх речей. Якщо ви маєте невеликий об’єм речей, у цьому випадку, підійде авіаперевезення, або доставка невеликих спеціалізованим авто. У будь-якому випадку менеджери ITL підберуть найбільш оптимальний та економічно найвигідніший спосіб доставки до будь-якої країни світу.  

Поширений спосіб перевезти домашнє майно до нової країни – відправити його морським транспортом. Вартість переїзду до будь-якої країни залежить від чинників, характерних для відправлення. Деякими з чинників, що впливають на ціну, є об'єм товарів, походження, пункт призначення, послуги. Перевезення морським транспортом підійде більше для тих, хто переїжджає на інший континент. Наприклад, з України до Європи підійде перевезення автотранспортом.

Захист майна обов'язковий, тому менеджери ITL оформляють – морське страхування від усіх ризиків, яке забезпечує страхування ваших речей від дверей до дверей. Речі будуть захищені з тієї миті, як вони покинуть будинок, й до тих пір, поки вони не будуть розпаковані у новому будинку. Морське страхування оформляється тільки у тому випадку якщо: спеціалісти ITL самостійно пакують речі.  

На що потрібно звертати увагу, коли обираєш варіант переїзду у контейнері?

  1. Нюанси отримання речей: відправник та отримувач – одна й та ж особа (або найближчий родич: дружина або чоловік);
  2. Документи: повинні бути бездоганні, але якщо обираєте ITL, то не потрібно буде хвилюватись за підготовку документів для перевезення й проходження процедури митного оформлення;
  3. Умови розмитнення в країні: треба бути готовим до того, що у кожної країни свої умови по термінах для розмитнення особистих речей. Наприклад, у Бразилії ця процедура може займати від 1 до 20 днів.

Як працюють фахівці ITL перевозячи контейнер з особистими речами?

1) Пакують ваші речі самостійно (починаючи від одягу закінчуючи меблями).

2) Відправляють речі на розподільний склад, де їх надійно складають у контейнер.

3) Контейнер відправляється в порт, менеджери ITL оформляють необхідну документацію для завантаження судна.

4) По прибуттю в країну, контейнер з особистими речами відвантажуємо та на новому місці самостійно розкладаємо всі речі.

Незалежно від розміру вашої сім'ї або вантажу ITL, що перевозиться, надасть вам усі послуги з переїзду за кордон. ITL організовує комплексні послуги "від дверей до дверей" починаючи з вашого будинку та закінчуючи вашим новим місцем проживання у будь-якій точці світу.

 

1

ТАЙТЛ

Выдается Министерством Транспорта или органом местного самоуправления в США. Тип тайтла и порядок выдачи зависит от повреждений машины и штата, в котором она была выкуплена. В тайтл вносится информация о продавце (например, название страховой компании) и покупателе, ВИН-код авто etc. Выдается после выкупа с аукциона самим аукционом на руки компании (обязательно юридическое лицо в США), которая занимается организацией доставки авто, другими словами — американскому дилеру.

2

КОНОСАМЕНТ

Издает судоходная компания (или экспедитор) в США, которые организовывают доставку авто в контейнере. В одном коносаменте указываются сразу 4 машины, которые перевозятся в одном контейнере. Экспедитор в порту отправителя дополнительно издает "Домашние коносаменты" отдельно на каждое авто. Это необходимо при таможенном оформлении, ведь в одном контейнере могут быть собраны авто 4 разных получателей груза и каждому из них необходим документ касательно только его груза.

3

ИНВОЙС

Коммерческий документ, который выдается продавцом на аукционе покупателю. Указывается информация о стоимости автомобиля и аукционные сборы.

4

НАРЯД

Издает украинская компания-экспедитор, которая занимается обработкой контейнера или автомобиля уже в Украине, например в Одесском Порту. Указывается базовая информация о получателе, грузе, контейнере, судне, экспедиторе etc.

5

СПРАВКА ЕВРО-5

Заказывается у специального органа сертификации КТЗ в Киеве. Например, “Центр Авто”. Такие компании обладают специальной лицензией и сертификацией, которые позволяют им выдавать документы, принимаемые таможенными органами для последующей работы.

6

ОТЧЕТ О ТЕХНИЧЕСКИХ ХАРАКТЕРИСТИКАХ

Брокер, который занимается таможенным оформлением авто, заказывает данный документ у специальной компании. Выдавать его могут только те юридические лица, которые получили лицензию и аккредитацию.

7

ДОГОВОР ОКАЗАНИЯ БРОКЕРСКИХ УСЛУГ

Для того, чтобы брокер мог официально заниматься таможенным оформлением вашего авто, необходимо с ним заключить договор о предоставлении брокерских услуг.

8

ПЛАТЕЖНОЕ ПОРУЧЕНИЕ

Получаем в банке. Платежное поручение — это квитанция, подтверждающая оплату таможенных платежей.

9

ФОТООТЧЕТ АВТО НА ТЕРМИНАЛЕ

Передает экспедитор, который занимается обработкой контейнера и авто.

10

ВЫПИСКА ИЗ АУКЦИОНА

Владелец получает ее при покупке на аукционе.

11

СВИФТ

Банковский документ, подтверждающий международную оплату за покупку авто, поступившей на иностранный счет продавца. Покупатель оформляет его самостоятельно в банке, когда открывает валютный счет.

12

СПРАВКА О ТРАНСПОРТНЫХ РАСХОДАХ

транспортно-экспедиторской компании, которая занимается вашим автомобилем.

Мы собрали описание максимально возможного количества документов для таможенного оформления авто из США. Если у вас остались вопросы, то наши менеджеры помогут вам разобраться с деталями.

ITL Блог

“Логістика військового часу” - ми працюємо! “Логістика військового часу” - ми працюємо!

З 24 лютого життя кожного українця розділилося на ДО та ПІСЛЯ. Спочатку війни команда ITL робить усе можливе та неможливе, щоб д ...

Подробнее
НЮАНСИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ НЮАНСИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ

Хтось мріє зустріти свою старість в теплій країні, наприклад, в Іспанії. Хтось мріє про альпійське молоко в Швейцарії. А хтось хоч ...

Подробнее
ЕЛЕКТРОМОБІЛІ З КИТАЮ: НОВІ ТРЕНДИ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ З КИТАЮ: НОВІ ТРЕНДИ

За останні декілька років автопромисловість в Китаї стрімко розвивається. В Китаї вже є понад 30 заводів, що свідчить про явний пр ...

Подробнее
КЕЙС: ДОСТАВКА КАТЕРУ З ОСОБИСТИМИ РЕЧАМИ НА ПОРОМІ КЕЙС: ДОСТАВКА КАТЕРУ З ОСОБИСТИМИ РЕЧАМИ НА ПОРОМІ

Завдання: перевезти катер разом з особистими речами з Києва у Фетхіє (Туреччина). Умови: стислі терміни доставки, особисті р ...

Подробнее
АВТОМАТИЧНО ВАГОВИЙ КОНТРОЛЬ В УКРАЇНІ АВТОМАТИЧНО ВАГОВИЙ КОНТРОЛЬ В УКРАЇНІ

Кожного хвилюють зміни в автоматичному ваговому контролі на дорогах України. Яких змін варто чекати водіям та перевізникам? Як змі ...

Подробнее
Кейс: експорт негабаритного вантажу - пресувальний верстат у flat rack контейнері. Кейс: експорт негабаритного вантажу - пресувальний верстат у flat rack контейнері.

Наші менеджери щодня стикаються з необхідністю перевезення негабаритного вантажу. У зв'язку з цим, вони завжди обирають найбільш ...

Подробнее