Пільгові умови торгівлі для України: з якими країнами скасували мита?

Пільгові умови торгівлі для України: з якими країнами скасували мита?

ITL завжди допомагає бізнесу, тому для нас важливо доставити вантаж вчасно. ITL використовує оптимальний маршрут та допомагає заощадити гроші на перевезенні.

Проте, зараз під час війни бізнес зіткнувся з труднощами, тому зібрали інформацію з якими країнами зараз вигідно працювати так, як значно спростили умови торгівлі між ними й Україною. Наразі підтримка українських підприємств та бізнесу – важлива від наших зовнішніх партнерів.

Які країни полегшили умови торгівлі для України? 

Україна домовилася з Польщею, Румунією, Литвою, Німеччиною – про постачання товарів в ЄС через порти цих держав.

Великобританія – усі тарифи на товари, що поступають у Великобританію з України за діючою угодою про вільну торгівлю, будуть скасовані, щоб допомогти українській економіці. Тарифи понижені до нуля, усі квоти зняті на пряму вимогу президента Цей крок допоможе зміцнити українські підприємства, що займаються ключовими експортними товарами, включаючи ячмінь, мед, консервовані помідори й птаха.

Канадаскасували мита на весь український імпорт в Канаду наступного року. Це допоможе експортерам збільшити об'єм продукції, що залишає країну, й тим самим зміцнити українську економіку і обороноздатність Україні.

США – міністерство торгівлі США оголосило про призупинення дії 232 митних тарифів на українську сталь на один рік. Таке рішення спрямоване на підтримку української металургії, яка є з однією з найважливіших галузей промисловостей України.

Європейський Союз – на рік скасував мита на українські товари. А саме, 4 червня набув чинності Регламент Європейського Парламенту та Ради №2022/870 про тимчасові заходи з лібералізації торгівлі. 

На рік призупинили:

  1. 1) Мита для промислової продукції;
  2. 2) Застосування системи вхідних цін для фруктів та овочів;
  3. 3) Тарифні квоти для сільськогосподарської продукції;
  4. 4) Антидемпінгові мита на імпорт товарів українського походження;
  5. 5) Застосування глобальних захисних заходів щодо товарів українського походження.

Отже, завдяки скасуванню ввізних мит й тарифних квот  український бізнес в перспективі матиме змогу збільшити експорт товарів з високою доданою вартістю. Ще одним важливим фактором є те, що український бізнес буде мати змогу розвиватися попри війну, яку розв’язала росія.


Inter Trans Logistics займається морськими та автомобільними контейнерними перевезеннями, митним оформленням вантажів в режимі воєнного стану в Україні. Менеджери ИТЛ допоможуть доставити вантаж до будь-якого порту світу, з подальшим транспортуванням в Україну.

 

 

ITL Блог

Пільгові умови торгівлі для України: з якими країнами скасували мита? Пільгові умови торгівлі для України: з якими країнами скасували мита?

ITL завжди допомагає бізнесу, тому для нас важливо доставити вантаж вчасно. ITL використовує оптимальний маршрут та допомагає заощ ...

Подробнее
“Логістика військового часу” - ми працюємо! “Логістика військового часу” - ми працюємо!

З 24 лютого життя кожного українця розділилося на ДО та ПІСЛЯ. Спочатку війни команда ITL робить усе можливе та неможливе, щоб д ...

Подробнее
НЮАНСИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ НЮАНСИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ

Хтось мріє зустріти свою старість в теплій країні, наприклад, в Іспанії. Хтось мріє про альпійське молоко в Швейцарії. А хтось хоч ...

Подробнее
ЕЛЕКТРОМОБІЛІ З КИТАЮ: НОВІ ТРЕНДИ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ З КИТАЮ: НОВІ ТРЕНДИ

За останні декілька років автопромисловість в Китаї стрімко розвивається. В Китаї вже є понад 30 заводів, що свідчить про явний пр ...

Подробнее
КЕЙС: ДОСТАВКА КАТЕРУ З ОСОБИСТИМИ РЕЧАМИ НА ПОРОМІ КЕЙС: ДОСТАВКА КАТЕРУ З ОСОБИСТИМИ РЕЧАМИ НА ПОРОМІ

Завдання: перевезти катер разом з особистими речами з Києва у Фетхіє (Туреччина). Умови: стислі терміни доставки, особисті р ...

Подробнее
АВТОМАТИЧНО ВАГОВИЙ КОНТРОЛЬ В УКРАЇНІ АВТОМАТИЧНО ВАГОВИЙ КОНТРОЛЬ В УКРАЇНІ

Кожного хвилюють зміни в автоматичному ваговому контролі на дорогах України. Яких змін варто чекати водіям та перевізникам? Як змі ...

Подробнее