Flying Plane

Доставляємо вантаж небом морем та сушею з будь-якої точки світу

Avia 10-16 днів
LTL 20-25 днів
LCL 50-70 днів

Послуги ITL

Інтер Транс Логістик представляє комплекс послуг з викупу, перевезення та митного оформлення Вашого вантажу за будь-яким напрямком. Обирайте зручний для вас спосіб доставки або проконсультуйтеся з нами, й ми знайдемо для вас оптимальний варіант.

Консолідація
вантажу

– збір вантажу від різних відправників в одному контейнері або авто, що позитивно впливає на вартість перевезення та дозволяє кожному з них оплачувати виключно ту об'ємну вагу, яку займає його товар.

Митне
оформлення вантажу

– це комплекс робіт, які виконуються учасниками зовнішньоекономічної угоди при транспортуванні вантажу через митний кордон. ITL надає повний комплекс послуг з митного офомлення у країнах відправлення та прибуття.

Викуп
товару

Менеджери ITL допоможуть з пошуком та викупом товарівз найпопулярніших торгівельних площадок Китаю: Taobao, AliExpress, Tmall, Alibaba та доставлять за Вашою адресою.

Гуманітарний
вантаж

– це комплекс робіт, які виконуються учасниками зовнішньоекономічної угоди при транспортуванні вантажу через митний кордон. ITL надає повний комплекс послуг з митного офомлення у країнах відправлення та прибуття.

Як проходить авіаперевезення вантажу в Україну?

1

Зв’язок з постачальником

2

Склад постачальника

Забираємо вантаж зі складу постачальника та організовуємо перевезення по країні відправника

3

Логістичний склад

Підготовка до відправлення: перепакування, заміри вантажу, оформлення чи затаможка

4

Аеропорт країни відправника

Перевезення по території країни відправника до обраного аеропорту та виліт

5

Прибуття в ЄС

Прибуття в аеропорт ЄС, розвантаження, формування транспорту та підготовка відправки в Україну

6

Доставка в Україну

Перевезення автотранспортом до кордону України, митне оформлення та вивантаження

7

Передача вантажу замовнику

Знайшли товар в Китаї?
Допомагаємо з викупом!

Фахівці Inter Trans Logistics допоможуть з викупом, перевезенням та розмитненням вантажу з найпопулярніших торгівельних площадок Китаю

Taobao Logo AliExpress Logo Tmall Logo Alibaba Logo

Але якщо ви дуже поспішаєте або полюбляєте спілкуватись по телефону, то натисніть тут:

+38 050 449 00 25

Що перевозимо?

Є групи речей з якими фахівці працюють з особливою увагою. Це які? Легкозаймисті товари (миючі, косметика, батареї з техніки, алкоголь)

Електроника

Хоз.товари

Текстиль

Одяг

ADR вантаж

Хімія

Акцизні товари

Особистi речі

Електроника

Хоз.товари

Текстиль

Одяг

ADR вантаж

Хімія

Акцизні товари

Особистi речі

Отримати консультацію

Фахівці Inter Trans Logistics відповідають на всі питання, що цікавлять, і допоможуть зробити перевезення вашого вантажу приємним та простим процесом.

Термін перевезення 14 діб під час війни

Професійні брокери в штаті компанії

Термін перевезення морем від 60 діб

Фіксована вартість після букінгу

Доставка з будь-якого куточку світу

Безоплатна консультація

Переваги співпраці з Inter Trans Logistics

ITL має досвід на ринку логістиці понад 13 років, за цей час ми перетнули сотні кордонів, доставили тонни вантажів та отримали тисячі задоволених клієнтів. Ми знаємо чого прагне наш клієнт: прозорі ціни, фіксовані умови доставки, зв'язок 24/7 з менеджером, максимальне дотримання термінів перевезення та уникнення затримок на митниці.

Чому обирають ITL AVIA LCL LTL?

З ITL перевезення вашого вантажу пройде непомітно. Все тому, що ми професійно організуємо логістику від “дверей до дверей”. Прораховуємо вартість доставки (обираємо оптимальний спосіб - море, авіа, авто) та працюємо з кращими агентами. Здійснюємо митне оформлення вантажу. В ITL доводять справи до кінця, тому результатом співпраці ви будете задоволені.

Широка мережа агентів у світі

Необмежені перевезення по Європі

Беремося за роботу будь-якої складності

Працюємо з гуманітарним вантажем та подвійного значення

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Відсутність додаткових платежів

ITL в цифрах

ITL чесно інформує про ситуацію на ринку, формує прозору ціну та підтримує постійний зв’язок з кожним учасником процесу.

13+

років на ринку України

2322

Замовлень на рік

4млн

Страхування грн

97%

задоволених клієнтів

8 Годин

Експортна реєстрація

12 Годин

Оформлення імпорту

Команда ITL

ITL будується на спільності цінностей: відповідальний підхід, чесність, довіра та взаємоповага, прагнення до самовдосконалення, розширення компетенцій та підвищення професіоналізму.

Олена Елагіна

Заступник директора розвитку Inter Trans Logistics

Анна Звягінцева

Менеджер з продажу

Катерина Свищ

Операціоніст

FAQ

Які питання найчастіше ставлять експедиторам перед авіа доставкою та митним оформленням?

Як відбувається викуп товару з китайських платформ разом з ITL?

Більше

Ви залишаєте заявку на постачання продукції на нашому сайті –> Менеджер ITL уточнює у Вас деталі по товару і починає пошук на китайських платформах –> Далі ми детально проводимо відбір, аналізуємо умови та ціни, зв‘язуємося з постачальниками –> Надаємо Вам альтернативні варіанти вибору постачальника –> Ви обираєте та приймаєте рішення про викуп –> Наші представники приймають товар на складі в Китаї, а ми організовуємо перевезення в Україну

Що впливає на фінальну вартість послуг?

Більше

Тип, об‘єм та вага вантажу, протяжність міжнародного маршруту, додаткові послуги. Менеджери ITL завжди чесно формують прозору ціну та фіксують вартість після букінгу. Крім того, Вам одразу назвуть вартість, яка включає повний цикл перевезення під ключ.

Скільки триває доставка з Китаю в Україну?

Більше

Авіа триває 14-21 день*
Морем – min 60 днів*
*з моменту отримання товару на складі постачальника

Коли слід обирати консолідацію вантажу?

Більше

Консолідація або збірний вантаж – це ідеальний варіант для малого та середнього бізнесу. Оскільки консолідація вантажу дозволяє перевозити невеликі партії товару та скоротити вартість перевезення. Витрати при збірному вантажу оптимізуються, а Ви платите тільки за фактичний об’єм свого вантажу.

Як відбувається авіа доставка в Україну в умовах війни?

Більше

Сьогодні увесь авіа вантаж прибуває в аеропорт Польші WAW (або KIV, OTP, BUD та інші за Вашим побажанням), де здійснюється експедирування вантажу та вивозиться автотранспортом до Вас в Україну.
Весь маршрут займає 14-21 день з моменту отримання товару на складі від постачальника.

Який тип доставки обрати?

Більше

Небо – найшвидший спосіб доставки з Китаю (в середньому 14-21 день) та високий рівень надійності. Ми рекомендуємо обрати його, якщо Вам потрібно доставити особливо цінний вантаж, зразки або тестовому партію, а також трендові товари, щоб не втратити хвилю попиту для Вашого бізнесу.
Море – найекномніша доставка, проте триває близько 60 днів. Якщо Вам не принципові терміни доставки, а також важлива максимально низька ціна, то цей варіант для Вас.
В залежності від вашого запиту та комбінації ціни/швидкості, ми допоможемо Вам обрати оптимальний тип доставки, надавши реальні терміни та вартість доставки.

Consultation

Отримати онлайн консультацію

Фахівці Інтер Транс Логістик дадуть відповідь на всі запитання та допоможуть перетворить покупку і транспортування Вашого автомобіля в приємний і зрозумілий процес