Залізничні контейнерні перевезення.

Залізничні перевезення вантажів у контейнері з Китаю – це сучасна альтернатива морським лініям

Розрахунок вартості перевезення

Залізничні контейнерні перевезення

Залізничні перевезення вантажів у контейнерах є найвигіднішим способом доставки з порту на територію України. А також один із найшвидших варіантів транспортування з Китаю (особливо його центральної та північної частин). Займає лідируючі позиції в перевезенні великогабаритних і великовагових вантажів.

Переваги залізничних контейнерних перевезень

Найнижчі транспортні витрати

Постійне відкриття нових залізничних маршрутів

Перевезення великих контейнерних партій

Транзитний час залізничного транспорту менший за морський

Без обмежень по вазі

Незалежність від погодних умов і завантаження портів перевалки

Напрямок залізничних перевезень

На території України курсують 10 регулярних контейнерних поїздів. Серед них найбільш затребуваними є напрямки з порту Южний (ТИС) до Києва, Харкова, Тернополя, Дніпра. З Одеського порту поїзди прямують до Києва, Харкова та Дніпра та Рожнитова (Івано-Франківська область). Також є окремий поїзд, який з'єднав порт Чорноморськ і столицю. Час у дорозі менше доби.

Китай - Україна. У цьому напрямку курсує кілька поїздів.

Ухань - Київ (Лиски). Термін доставки менше 20 днів. З Китаю потяг відправляється двічі на місяць. Пересувається територією Монголії та Росії в Україну. Композиція сформована з 40-футових контейнерів з максимальним навантаженням до 23 тонн брутто. На кожному контейнері встановлено пломбу та GPS-замок, що дозволяє контролювати рух вантажу на всіх ділянках маршруту.

Нанчан - Київ (Лиски). Тривалість доставки до 20 днів. Поїзд проходить через територію Китаю до кордону з Монголією і далі через територію Російської Федерації в Україну. Склад зазвичай складається з 50 40-футових контейнерів. Місцезнаходження вантажу відстежується щоденно за допомогою системи відстеження.

FAQ

Які питання найчастіше задають експедиторам перед укладенням договору на залізничне перевезення?

Що таке залізничні контейнерні перевезення?

Це поширений і вигідний спосіб доставки вантажу в контейнері з порту залізницею.

Які основні переваги залізничних контейнерних перевезень?

Велика вантажопідйомність поїзда, незалежність від погодних умов, можливість перевезення вантажів будь-якого складу.

Скільки часу потрібно, щоб товар у контейнері їхав залізницею з Китаю до України?

В середньому дорога займає 20 днів.

Який головний недолік залізничного транспорту?

Доставити вантаж до дверей неможливо, тому необхідно додатково використовувати другий транспорт.

Що можна перевозити за допомогою залізничного транспорту?

Любой груз — штучний, жидкий, сипучий і крупногабаритний. Існує два обмеження: зверху — контактна сітка, по боках залізничного полотна — опори лінії електропередач.

Отримати консультацію

Фахівці Inter Trans Logistics відповідають на всі питання, що цікавлять, і допоможуть зробити перевезення вашого вантажу приємним та простим процесом.

Відгуки

Ми цінуємо наших клієнтів і покращуємо свою роботу

ITL

Хороша компанія, надёжний партнер, відмінний сервіс, професійні співробітники. Рекомендую!

ITL

"Інтер Транс Лоджистікс" є нашим партнером в області транспортування і експедирування вантажів з 2015 року. За час співпраці компанія підтвердила свій високий рівень професіоналізму, компетентність і активність у вирішенні поставлених завдань. Послуги виконуються точно в заздалегідь обумовлений термін.

ITL

За час роботи з фахівцями склалися відмінні довірчі стосунки. Відмінне співвідношення ціна-якість. Логіст, брокер, експедитор, водії, - уся команда, яка веде нашу компанію, працює на 100% результат. Можемо рекомендувати Inter Trans logistics як одну з кращих транспортно-експедиторських компаній в Україні.

ITL

Компанія "Інтер Транс Лоджистикс" діє виключно в інтересах власника вантажу і надає свої послуги на високому професійному рівні. Відсутні ситуації з необгрунтованими додатковими витратами або складнощі з митним оформленням. Усі домовленості дотримуються в повному об'ємі. Рекомендуємо послуги "Інтер Транс Лоджистикс".

ITL

Інтер Транс Лоджістікс - компанія, яка вміє працювати з таким специфічним вантажем, як у нас. Співробітники завжди ретельно підбирають лінії та напрямки, скрупульозно опрацьовують етап автоперевезення, враховують вагу вантажу і допустимі вагові норми. Якщо вранці контейнер вивантажують з борта судна, то ввечері його вже везуть до нас.