Логістика військового часу.

Inter Trans Logistics займається морськими та автомобільними контейнерними перевезеннями, митним оформленням вантажів в режимі воєнного стану в Україні

Послуги воєнного часу

У зв'язку з воєнним станом в Україні компанія Inter Trans Logistics розширила список послуг

вивезення контейнерів з портів Одеси

перевезення гуманітарних вантажів

митне оформлення вантажів

експортні перевезення у Європу

контейнерні та тент перевезення з портів Європи

перевезення вантажів для
ЗСУ

Можливості Inter Trans Logistics

Завдяки наявним ресурсам компанія ITL здатна робити вивезення контейнерів, митне оформлення та експорт у Європу

27 автомобілів в групі компаній ITL

Адаптація логістики під умови воєнного часу

Ліцензія на міжнародні автоперевезення

Штатні співробітники в європейських країнах

ITL працює у повному складі

Широка мережа агентів в європейських країнах

Як працює ITL?

Міжнародні контейнерні перевезення вимагають детального опрацювання усіх етапів і наявності матеріальних, кадрових, інформаційних і фінансових ресурсів. ІТЛ має усі ці умови, гарантуючи високу якість послуг, що робляться, та професійний підхід.

1

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

Обробка вашого запиту. ІТЛ спілкується з вами, уточнює усі характеристики товару, що перевозиться. Далі конкретизує умови доставки, яку ви вирішили замовити.

2

ФРАХТ

Фрахт. ІТЛ підбирає декілька напрямів від різних ліній. Фахівці ІТЛ роблять деталізований розрахунок. Після його узгодження, букують місце на судні.

3

НАЗЕМНА ДОСТАВКА

ІТЛ організовує доставку до/з порту Одеси відправлення/призначення. Детальніша інформація відносно цього виду транспортування представлена на сторінці авто або залізничного перевезення.

4

ВАНТАЖНІ ОПЕРАЦІЇ

У послугу входять ВРР при завантаженні з борту судна або вивантаженні.

5

ЕКСПЕДИРУВАННЯ

Співробітники ІТЛ проводять усю формальну роботу, пов'язану з роботою ліній, терміналів і порту.

6

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

Додатково брокери ІТЛ можуть узяти на себе усі роботи, пов'язані з проходженням товару українського кордону.

FAQ

Які питання найчастіше задають експедиторам перед укладенням контракту на перевезення у воєнний час?

Які є ризики при зберіганні вантажу в порту?

Тривале знаходження контейнерів в порту призводити до витрат на демередж та зберігання. Також існують ризики вилучення вантажу в порту військовою адміністрацією у разі, якщо контейнер не знаходиться в процесі митного оформлення й експедиції.

Що краще: тримати контейнер в порту або вивозити?

Спрощена система митного оформлення: держава сприяє прискоренню оформлення. Обравши безпечний маршрут - рекомендуємо вивозити. Залишивши вантаж в порту, є риски як фінансові (демередж, зберігання), так і майнові (попадання снаряда, вилучення вантажу на користь ЗСУ).

Чи можуть військові вилучити вантаж у дорозі?

У теорії - так, але практично, ця процедура має свої особливості. У дорозі комерційні вантажі не вилучають. Наші водії зареєстровані в Міністерстві Оборони, отримавши наказ на звільнення від мобілізації.

Чи працює митниця та скільки часу займає митне оформлення?

Митниця працює в штатному режимі. Спрощена процедура митного оформлення, а також невисока завантаженість дозволяють розмитнити вантаж швидко.

Чи можна забрати контейнер за допомогою ITL, якщо мій експедитор не може зробити цю послугу?

Так, фахівці ІТЛ зможуть допомогти забрати ваш контейнер. Кожен випадок менеджери ІТЛ розглядають індивідуально.

Отримайте консультацію

Фахівці Inter Trans Logistics нададуть відповідь на усі питання, що цікавлять, та допоможуть зробити перевезення вашого вантажу зрозумілим

Відгуки

“Интер Транс Лоджистик” является нашим партнером в области транспартировки и экспедирования грузов с 2015 года. За время сотрудничества компания подтвердила свой высокий уровень профессионализма, компетентность и активность в решении поставленных задач. Услуги выполняются точно в заранее оговоренный срок.

Хе ШиГенеральный директор Эко-Втор

Компания “Интер Транс Лоджистик” действует исключительно в интересах собственника груза и предостовляет свои услуги на высоком профессиональном уровне. Отсутствуют ситуации с необоснованными дополнительными расходами либо сложности с таможенным оформлением.Все договоренности соблюдаются в полном объеме.

Павел ВдовиченкоДиректор ТПО “Ариста”

За время работы со специалистами сложились отличные отношения. Отменное соотношение цена-качество. Логист, брокер, экспедитор, водители, - вся команда, которая ведет нашу компанию, работает на 100% результат. Можем рекомендовать ITL как одну из лучших транспортно-экспедитроских компаний.

Виталий КосякинГенеральный директор Группа компаний “Элвас”

“Интер Транс Лоджистик” - компания, которая умеет работать с таким сецифическим грузом, как у нас. Сотрудники всегда тщательно подбирают линии и направления, скурпулезно прорабатывают этап автоперевозки, учитывают вес груза и допустимые весомые нормы. Если уторм контейнер выгружают с борта судна, то вечером его уже везут к нам.

Сергей ДидоренкоДиректор Черноморская сталь

Хорошая компания, надёжный партнёр, отличный сервис, профессиональные сотрудники. Рекомендую!

Ярослав Чаленко

Работаем с ИТЛ уже много лет, профессионализм, умение подстраиваться под клиента, решение сложнейших задач, что является очень важным критерием в выборе партнеров, все это о команде ИТЛ. Если Вы находитесь в поисках надежного партнера, вы на правильном пути!

Антон Иванов

Работал первый раз. Остался доволен сервисом. Сработали максимально быстро, на сколько позволила авральная обстановка в начале года. Рекомендую.

Алекс Ша

Партнери