Логістика військового часу

Inter Trans Logistics займається морськими та автомобільними контейнерними перевезеннями, митним оформленням вантажів в режимі воєнного стану в Україні

Послуги воєнного часу

У зв'язку з воєнним станом в Україні компанія Inter Trans Logistics розширила список послуг

вивезення контейнерів з портів Одеси

перевезення гуманітарних вантажів

митне оформлення вантажів

експортні перевезення у Європу

контейнерні та тент перевезення з портів Європи

перевезення вантажів для
ЗСУ

Можливості Inter Trans Logistics

Завдяки наявним ресурсам компанія ITL здатна робити вивезення контейнерів, митне оформлення та експорт у Європу

27 автомобілів в групі компаній ITL

Адаптація логістики під умови воєнного часу

Ліцензія на міжнародні автоперевезення

Штатні співробітники в європейських країнах

ITL працює у повному складі

Широка мережа агентів в європейських країнах

Як працює ITL?

Міжнародні контейнерні перевезення вимагають детального опрацювання усіх етапів і наявності матеріальних, кадрових, інформаційних і фінансових ресурсів. ІТЛ має усі ці умови, гарантуючи високу якість послуг, що робляться, та професійний підхід.

1

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

Обробка вашого запиту. ІТЛ спілкується з вами, уточнює усі характеристики товару, що перевозиться. Далі конкретизує умови доставки, яку ви вирішили замовити.

2

ФРАХТ

Фрахт. ІТЛ підбирає декілька напрямів від різних ліній. Фахівці ІТЛ роблять деталізований розрахунок. Після його узгодження, букують місце на судні.

3

НАЗЕМНА ДОСТАВКА

ІТЛ організовує доставку до/з порту Одеси відправлення/призначення. Детальніша інформація відносно цього виду транспортування представлена на сторінці авто або залізничного перевезення.

4

ВАНТАЖНІ ОПЕРАЦІЇ

У послугу входять ВРР при завантаженні з борту судна або вивантаженні.

5

ЕКСПЕДИРУВАННЯ

Співробітники ІТЛ проводять усю формальну роботу, пов'язану з роботою ліній, терміналів і порту.

6

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

Додатково брокери ІТЛ можуть узяти на себе усі роботи, пов'язані з проходженням товару українського кордону.

FAQ

Які питання найчастіше задають експедиторам перед укладенням контракту на перевезення у воєнний час?

Які є ризики при зберіганні вантажу в порту?

Тривале знаходження контейнерів в порту призводити до витрат на демередж та зберігання. Також існують ризики вилучення вантажу в порту військовою адміністрацією у разі, якщо контейнер не знаходиться в процесі митного оформлення й експедиції.

Що краще: тримати контейнер в порту або вивозити?

Спрощена система митного оформлення: держава сприяє прискоренню оформлення. Обравши безпечний маршрут - рекомендуємо вивозити. Залишивши вантаж в порту, є риски як фінансові (демередж, зберігання), так і майнові (попадання снаряда, вилучення вантажу на користь ЗСУ).

Чи можуть військові вилучити вантаж у дорозі?

У теорії - так, але практично, ця процедура має свої особливості. У дорозі комерційні вантажі не вилучають. Наші водії зареєстровані в Міністерстві Оборони, отримавши наказ на звільнення від мобілізації.

Чи працює митниця та скільки часу займає митне оформлення?

Митниця працює в штатному режимі. Спрощена процедура митного оформлення, а також невисока завантаженість дозволяють розмитнити вантаж швидко.

Чи можна забрати контейнер за допомогою ITL, якщо мій експедитор не може зробити цю послугу?

Так, фахівці ІТЛ зможуть допомогти забрати ваш контейнер. Кожен випадок менеджери ІТЛ розглядають індивідуально.

Отримати консультацію

Фахівці Inter Trans Logistics відповідають на всі питання, що цікавлять, і допоможуть зробити перевезення вашого вантажу приємним та простим процесом.

Відгуки

Ми цінуємо наших клієнтів і покращуємо свою роботу

ITL

Хороша компанія, надёжний партнер, відмінний сервіс, професійні співробітники. Рекомендую!

ITL

"Інтер Транс Лоджистікс" є нашим партнером в області транспортування і експедирування вантажів з 2015 року. За час співпраці компанія підтвердила свій високий рівень професіоналізму, компетентність і активність у вирішенні поставлених завдань. Послуги виконуються точно в заздалегідь обумовлений термін.

ITL

За час роботи з фахівцями склалися відмінні довірчі стосунки. Відмінне співвідношення ціна-якість. Логіст, брокер, експедитор, водії, - уся команда, яка веде нашу компанію, працює на 100% результат. Можемо рекомендувати Inter Trans logistics як одну з кращих транспортно-експедиторських компаній в Україні.

ITL

Компанія "Інтер Транс Лоджистикс" діє виключно в інтересах власника вантажу і надає свої послуги на високому професійному рівні. Відсутні ситуації з необгрунтованими додатковими витратами або складнощі з митним оформленням. Усі домовленості дотримуються в повному об'ємі. Рекомендуємо послуги "Інтер Транс Лоджистикс".

ITL

Інтер Транс Лоджістікс - компанія, яка вміє працювати з таким специфічним вантажем, як у нас. Співробітники завжди ретельно підбирають лінії та напрямки, скрупульозно опрацьовують етап автоперевезення, враховують вагу вантажу і допустимі вагові норми. Якщо вранці контейнер вивантажують з борта судна, то ввечері його вже везуть до нас.

Партнери