Негабаритні вантажі з будь-якої точки світу.

Експерт з транспортування та митного оформлення негабаритного обладнання та техніки

Розрахунок вартості перевезення

Перевезення та доставка негабаритних вантажів

- вид перевезення вантажів, що перевищують стандартні розміри та допустиму масу для контейнерів 20 та 40 футів. Якщо Вам необхідно імпортувати будівельну, сільськогосподарську техніку чи технологічну лінію з країни виробника, а також якщо Ви є виробником будівельних матеріалів, спецтехніки та експортуєте продукцію за кордон, то Вам необхідно замовити саме цю послугу.

Негабаритні автомобільні перевезення

В особливих випадках перевезення негабаритних вантажів супроводжують працівники автоінспекції. Довжина автомобіля з вантажем не повинна перевищувати 22 м, а висота транспортного засобу – 4 м.

Негабаритні перевезення
морським транспортом

При перевезенні негабаритних вантажів морем замість стандартних контейнерів використовуються High Cube, Flat Rack і Open Top. Умовою поставки є викуп усіх місць під контейнером, які зайняті виступаючими частинами вантажу

Види негабаритних вантажів:

Негабаритні за висотою - висота вантажів із транспортом перевищує 4 м над дорожнім покриттям, для контейнеровозів на маршрутах, встановлених ДАІ, - 4,35 м.

Негабарит по ширині - ширина перевищує 2,6 м.

Негабаритні за довжиною (великогабаритні) — довжина перевищує 22 м (для маршрутних транспортних засобів — 25 м): будівельні балки, крани, труби, опори, колони, палі, залізобетонні конструкції, технічні деталі.

Великогабаритні - розміри перевищують допустимі норми з двох-трьох сторін: сільськогосподарська техніка, борони, сівалки, будівельна техніка, промислові лінії, крани, автомобілі, яхти.

Важкий вантаж

Цей тип входить до категорії готелів. Розміри великовагових вантажів можуть бути стандартними, але маса перевищує допустимі законодавством норми. Фактична вага не повинна перевищувати 40 т (до 46 т для контейнеровозів на маршрутах, визначених ДАІ): спецтехніка, промислові цистерни, верстати, бульдозери, катки, бурові установки.

Як працює ITL?

1

ОБРОБКА ЗАЯВКИ

Вага, обсяг продукції, документи, напрямок і дати обговорюються.

2

УЗГОДЖЕННЯ УМОВ

Підбирається відповідний вагон і контейнерне обладнання. Фахівці ITL підбирають найкращий варіант перевезення вантажу, якщо необхідно транспортувати морем. Розрахунок вартості та умови поставки.

3

ЗАВАНТАЖЕННЯ

Менеджер надає вам дані водія та автомобіля. Надає автотранспорт для навантаження контейнерів в порту. При експорті транспортний засіб з контейнером доставляється на ваш склад в узгоджену дату.

4

ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Залежно від напрямку ITL забезпечує транспортування до порту призначення. Або з порту на ваш склад. Ви завжди можете уточнити місцезнаходження автомобіля у менеджера.

Важливо! У вартість послуги входить розробка маршруту, отримання необхідних дозволів на перевезення негабаритних розмірів, вантажно-розвантажувальні роботи в порту. А також повернення порожньої тари на лінію. Крім того, ITL може організувати страхування, зберігання та відновлення протектора.

Inter Trans Logistics забезпечує якісну логістику за стабільною ціною: вантажно-розвантажувальні роботи, своєчасну доставку спеціалізованого транспорту, використання надійних кріпильних матеріалів та розробку ефективної схеми навантаження та логістичного ланцюга.

FAQ

Які питання найчастіше задають експедиторам перед укладенням договору на перевезення негабаритних вантажів?

Що таке негабаритний вантаж?

Це розмір вантажу, який неможливо помістити в стандартний транспортний засіб або в стандартний контейнер

Який вантаж вважається негабаритним на території України?

Відповідно до законодавства України негабаритним вважається вантаж, якщо він перевищує такі параметри: довжина - 22 м; висота над дорожнім покриттям – 4 м; ширина – 2,6 м; маса - більше 40.

Які бувають види негабаритних вантажів?

Негабаритними об'єктами можуть бути: будівельна та сільськогосподарська техніка; яхти; спеціалізоване обладнання; військова техніка; екскаватори; крани; зернозбиральні комбайни

Чи можна в Україні перевозити негабаритний вантаж без дозволу?

Ні, для перевезення такого виду вантажу потрібні певні дозвільні документи. Краще звернутися в компанію, яка має ліцензію на цей вид діяльності, видану Мінтрансом.

Який штраф за перевезення негабаритного вантажу без дозволу в Україні?

У разі порушення правил перевезення негабаритних вантажів на водія накладається штраф у розмірі 510 грн., а на особу, відповідальну за технічний стан вантажу, накладається штраф у розмірі 680 грн. плутати зі штрафом за перевищення тари.

Отримати консультацію

Фахівці Inter Trans Logistics відповідають на всі питання, що цікавлять, і допоможуть зробити перевезення вашого вантажу приємним та простим процесом.

Відгуки

Ми цінуємо наших клієнтів і покращуємо свою роботу

ITL

Хороша компанія, надёжний партнер, відмінний сервіс, професійні співробітники. Рекомендую!

ITL

"Інтер Транс Лоджистікс" є нашим партнером в області транспортування і експедирування вантажів з 2015 року. За час співпраці компанія підтвердила свій високий рівень професіоналізму, компетентність і активність у вирішенні поставлених завдань. Послуги виконуються точно в заздалегідь обумовлений термін.

ITL

За час роботи з фахівцями склалися відмінні довірчі стосунки. Відмінне співвідношення ціна-якість. Логіст, брокер, експедитор, водії, - уся команда, яка веде нашу компанію, працює на 100% результат. Можемо рекомендувати Inter Trans logistics як одну з кращих транспортно-експедиторських компаній в Україні.

ITL

Компанія "Інтер Транс Лоджистикс" діє виключно в інтересах власника вантажу і надає свої послуги на високому професійному рівні. Відсутні ситуації з необгрунтованими додатковими витратами або складнощі з митним оформленням. Усі домовленості дотримуються в повному об'ємі. Рекомендуємо послуги "Інтер Транс Лоджистикс".

ITL

Інтер Транс Лоджістікс - компанія, яка вміє працювати з таким специфічним вантажем, як у нас. Співробітники завжди ретельно підбирають лінії та напрямки, скрупульозно опрацьовують етап автоперевезення, враховують вагу вантажу і допустимі вагові норми. Якщо вранці контейнер вивантажують з борта судна, то ввечері його вже везуть до нас.