Доставка небезпечних вантажів з будь-якої точки світу.

ITL є експертом у сфері митного оформлення вантажів та міжнародної контейнерної логістики.

Розрахунок вартості перевезення

Перевезення небезпечних вантажів

Перевезення небезпечних вантажів - це перевезення хімічних, отруйних, легкозаймистих і вибухових речовин, які можуть завдати шкоди водієві, людям або навколишньому середовищу. Спосіб перевезення даного виду вантажів суворо регламентований. Доставка здійснюється в спеціальній тарі, упаковці або цистерні. Ємність підбирається відповідно до класу небезпечної речовини, що перевозиться. Також для перевезення підбирається спеціалізований автомобіль.

Особливості транспортування

ADR – європейська угода про перевезення небезпечних вантажів, створена за ініціативою ООН. Ця угода визначає 9 класів небезпечних вантажів:

Легкозаймисті та вибухонебезпечні продукти

Окислювальні рідини та матеріали, які можуть виділяти кисень і підтримувати горіння

Гази: зріджені, розчинені під тиском або стиснуті

Їдкі речовини, що викликають опіки, ураження слизових оболонок і дихальних шляхів

Рідини, які легко запалюються, а також виділяють легкозаймисті пари

Інфекційні та отруйні речовини

Легкозаймисті тверді матеріали, які можуть спалахнути в результаті транспортування: нагрівання, тертя або впливу інших джерел

Товари з низьким рівнем небезпеки при транспортуванні

Матеріали з підвищеною радіоактивністю

Крім того, судноплавні лінії та контейнерні термінали мають власні вимоги до роботи з різними видами небезпечних вантажів. Посилений контроль безпеки, суворі та регламентовані правила логістики цього продукту викликані великим ризиком для життя всіх учасників процесу доставки та іншої супутньої роботи, а також ризиком нанесення шкоди навколишньому середовищу.

Існує також 12 класифікаційних кодів, які вказують на небезпечні властивості речовин. При транспортуванні враховуються ідентифікаційний номер ООН у списку небезпечних вантажів та група упаковки.

Вимоги до транспортування регламентуються:

Європейська угода (ADR)

Закон України "Про перевезення небезпечних вантажів"

Перелік додаткових правил, постанов і розпоряджень щодо способів транспортування

Як працює ITL?

1

ОБРОБКА ЗАЯВКИ

Для цього необхідно отримати від Вас всю інформацію про вантаж, що перевозиться: обсяг, клас небезпеки, властивості, наявність необхідної документації та дозволу, напрямок і дати.

2

УЗГОДЖЕННЯ УМОВ

Узгодження всіх умов, вибір способу транспортування та підготовка відповідного рішення. Фахівці ITL, спираючись на отриману від вас інформацію та оцінивши всі переваги, підбирають підходящий автомобіль з допуском ADR для конкретного вантажу. Далі вибирається лінія, яка приймає даний товар на борт, якщо є необхідність транспортувати його морем. Далі менеджери домовляються про ціну та умови.

3

ЗАВАНТАЖЕННЯ

Менеджер надає вам дані водія та автомобіля. Надає автотранспорт для навантаження контейнерів в порту. При експорті транспортний засіб з контейнером доставляється на ваш склад в узгоджену дату.

4

ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Залежно від напрямку ITL забезпечує транспортування до порту призначення. Або з порту на ваш склад. Ви завжди можете уточнити місцезнаходження автомобіля у менеджера.

Важливо! У вартість послуги входить розробка логістики, морські перевезення, вантажно-розвантажувальні, транспортно-експедиційні роботи в порту та автоперевезення. А також повернення порожнього контейнера на контейнерний термінал. Фахівці нашої компанії можуть домовитися про додаткові послуги: страхування, зберігання та відновлення протектора. Розрахунок ціни та іншу інформацію ви можете уточнити у наших спеціалістів.

Якщо ви бажаєте замовити послугу, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону. Ми підберемо оптимальне рішення, враховуючи всі особливості та переваги. Ви також можете скористатися формою розрахунку ціни на сайті.

FAQ

Які питання найчастіше задають експедиторам перед укладенням договору на перевезення небезпечних вантажів?

Що таке небезпечний вантаж?

Небезпечними вантажами є речовини, матеріали, вироби, відходи виробництва та іншої діяльності, які внаслідок притаманних їм властивостей за наявності певних факторів можуть під час перевезення спричинити вибух, пожежу, пошкодження технічних засобів, пристроїв, конструкцій та ін. об'єктів, завдають матеріальних збитків і шкоди довкіллю, а також призводять до загибелі, каліцтва, отруєння людей і тварин.

Що важливо при перевезенні небезпечних вантажів?

Необхідно дотримуватися всіх стандартів «ADOPH». Європейська угода про перевезення небезпечних вантажів, створена за ініціативою ООН.

Які існують види небезпечних вантажів?
Згідно з ADR небезпечні вантажі поділяються на «класи»:

клас 1 – вибухові речовини та вироби;

клас 2 - гази; клас 3 - легкозаймисті рідини;

клас 4.1 – легкозаймисті тверді речовини, самореактивні речовини, полімеризуючі речовини та тверді десенсибілізовані вибухові речовини;

клас 4.2 – речовини, здатні до самозаймання;

клас 4.3 – речовини, що виділяють легкозаймисті гази при контакті з водою;

клас 5.1 – окислювачі; клас 5.2 – органічні пероксиди;

клас 6.1 – отруйні речовини; клас 6.2 – інфекційні речовини;

клас 7 - радіоактивні матеріали;

клас 8 – корозійні речовини;

клас 9 – інші небезпечні речовини та продукти.

Що важливо для перевезення небезпечних вантажів морем?

Необхідно оформити дозвільні документи, які містять всю інформацію про найменування вантажу, його технічну назву та опис із зазначенням класифікації, правильного пакування та маркування вантажу. Також потрібен сертифікат, який підтверджує правильне укладання та кріплення небезпечних вантажів.

Як можна перевозити небезпечні вантажі?

Небезпечні вантажі можуть перевозитися різними способами: залізницею; авіаперевезення; автоперевезення та морські перевезення. Завжди необхідно звертати увагу на пункт призначення та вид продукції, що транспортується, щоб вибрати прийнятний вид транспорту.

Отримати консультацію

Фахівці Inter Trans Logistics відповідають на всі питання, що цікавлять, і допоможуть зробити перевезення вашого вантажу приємним та простим процесом.

Відгуки

Ми цінуємо наших клієнтів і покращуємо свою роботу

ITL

Хороша компанія, надёжний партнер, відмінний сервіс, професійні співробітники. Рекомендую!

ITL

"Інтер Транс Лоджистікс" є нашим партнером в області транспортування і експедирування вантажів з 2015 року. За час співпраці компанія підтвердила свій високий рівень професіоналізму, компетентність і активність у вирішенні поставлених завдань. Послуги виконуються точно в заздалегідь обумовлений термін.

ITL

За час роботи з фахівцями склалися відмінні довірчі стосунки. Відмінне співвідношення ціна-якість. Логіст, брокер, експедитор, водії, - уся команда, яка веде нашу компанію, працює на 100% результат. Можемо рекомендувати Inter Trans logistics як одну з кращих транспортно-експедиторських компаній в Україні.

ITL

Компанія "Інтер Транс Лоджистикс" діє виключно в інтересах власника вантажу і надає свої послуги на високому професійному рівні. Відсутні ситуації з необгрунтованими додатковими витратами або складнощі з митним оформленням. Усі домовленості дотримуються в повному об'ємі. Рекомендуємо послуги "Інтер Транс Лоджистикс".

ITL

Інтер Транс Лоджістікс - компанія, яка вміє працювати з таким специфічним вантажем, як у нас. Співробітники завжди ретельно підбирають лінії та напрямки, скрупульозно опрацьовують етап автоперевезення, враховують вагу вантажу і допустимі вагові норми. Якщо вранці контейнер вивантажують з борта судна, то ввечері його вже везуть до нас.