Митне оформлення імпорту та експорту.

Компанія ITL надає комплексні послуги з митного очищення будь-якої категорії вантажів

Розрахунок вартості перевезення

Митне оформлення вантажу

— сукупність операцій, що здійснюються всіма учасниками зовнішньоекономічної операції з метою переміщення через митний кордон вантажів, товарів або транспортних засобів. Процедурі декларування підлягають абсолютно всі товари, що переміщуються через кордон, при в’їзді чи виїзді з країни, незалежно від способу доставки (автомобільний, повітряний, морський чи залізничний).

Основні митні режими

Для кожної митної процедури необхідний пакет супровідних документів

Експорт — вивезення товарів за кордон держави

Імпорт – це ввезення товарів на територію держави

Транзит - це перевезення вантажу з однієї держави в іншу територію третьої країни

Переваги митного оформлення з Inter Trans Logistics

Дозволене оформлення вантажу може здійснити сам власник або скористатися послугами уповноваженого представника, наприклад Inter Trans Logistics

Оперативна робота в стислі терміни

Багатий досвід і велика кількість успішно оброблених видів вантажів

Економія часу та ресурсів клієнта

Власний штат брокерів надає експертну консультацію на всіх етапах

Захист інтересів клієнта перед митними органами

Митні брокери ITL захищають інтереси клієнта на митниці

Як працює ITL?

Компанія ITL зосереджена на комплексному обслуговуванні клієнтів. Надає супутні послуги з перевезення та оформлення вантажів. Всі процедури проводяться вчасно та якісно. Завдяки більш ніж дванадцятирічному досвіду роботи в ІТЛ сформована система коректного та професійного виконання послуг.

Зв'язатися
1

ПОЧАТКОВИЙ ЕТАП РОБОТИ

ITL перевіряє пакет документів. Якщо паперу недостатньо, він сповістить вас. Тоді це допоможе отримати необхідні документи. Лише після цього ITL погоджує з вами умови.

2

РОЗРАХУНОК

Брокер ІТЛ визначає код товару згідно УКТЗЕД. Формує розрахунок вартості митних платежів.

3

ДЕКЛАРАЦІЯ

На даному етапі спеціалісти ITL готують попередню декларацію. Також вантаж оформляється на тимчасове зберігання, якщо є така необхідність. Допомагають з реєстрацією в ГФС.

4

ПОЗНАЧЕННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ

Брокер готує митну декларацію та передає її вантажовласнику.

З якими вантажами працює ITL

Автомобільні транспортні засоби

Корма для тварин

Деревина

Запчастини

Продукти харчування

Товари хімічної промисловості

Метали

Споживчі товари

Обладнання

FAQ

Які питання найчастіше задають менеджерам ITL перед укладенням контракту на перевезення та митне оформлення?

Що означає розмитнення?

Це комплекс заходів, який здійснюється учасниками ВЕД з метою переміщення товарів і транспортних засобів через митну границю.

Скільки може тривати митне оформлення?

Стандартні терміни проходження митного контролю від 3 до 5 днів. Якщо Ви раніше вже оформили свій груз і у Вас на руках повний пакет документів без помилок, то швидкість розтаможки може досягти 1 дня.

Як можна прискорити процес митного оформлення?

Сформуйте повний пакет документів, перевірте правильність заповнення, переконайтеся, що все в повному порядку, сплатіть митні збори заздалегідь і вчасно передайте документацію своєму брокеру. Наявність помилок, очікування виправлень і платежів збільшує тривалість митного оформлення.

Як підтвердити законність перевезення товару через державний кордон?

Необхідно оформити митну декларацію

Що робити, якщо підвищили митну вартість товару?

Є два варіанти: погодитися на підвищення ціни або відстояти митну вартість. Багато хто недооцінює важливість другого варіанту. Найкращий спосіб – захистити цінність. Варто звернутися до досвідчених брокерів і цей процес значно спроститься.

Отримати консультацію

Фахівці Inter Trans Logistics відповідають на всі питання, що цікавлять, і допоможуть зробити перевезення вашого вантажу приємним та простим процесом.

Відгуки

Ми цінуємо наших клієнтів і покращуємо свою роботу

ITL

Хороша компанія, надёжний партнер, відмінний сервіс, професійні співробітники. Рекомендую!

ITL

"Інтер Транс Лоджистікс" є нашим партнером в області транспортування і експедирування вантажів з 2015 року. За час співпраці компанія підтвердила свій високий рівень професіоналізму, компетентність і активність у вирішенні поставлених завдань. Послуги виконуються точно в заздалегідь обумовлений термін.

ITL

За час роботи з фахівцями склалися відмінні довірчі стосунки. Відмінне співвідношення ціна-якість. Логіст, брокер, експедитор, водії, - уся команда, яка веде нашу компанію, працює на 100% результат. Можемо рекомендувати Inter Trans logistics як одну з кращих транспортно-експедиторських компаній в Україні.

ITL

Компанія "Інтер Транс Лоджистикс" діє виключно в інтересах власника вантажу і надає свої послуги на високому професійному рівні. Відсутні ситуації з необгрунтованими додатковими витратами або складнощі з митним оформленням. Усі домовленості дотримуються в повному об'ємі. Рекомендуємо послуги "Інтер Транс Лоджистикс".

ITL

Інтер Транс Лоджістікс - компанія, яка вміє працювати з таким специфічним вантажем, як у нас. Співробітники завжди ретельно підбирають лінії та напрямки, скрупульозно опрацьовують етап автоперевезення, враховують вагу вантажу і допустимі вагові норми. Якщо вранці контейнер вивантажують з борта судна, то ввечері його вже везуть до нас.