Доставка вантажу в будь-який порт світу.

Інтер Транс Логістик є експертом у сфері митного оформлення вантажів та міжнародної контейнерної логістики.

Розрахунок вартості перевезення

Доставка товарів

- комплекс заходів щодо реєстрації вантажу в контролюючих органах: державній фітосанітарній, ветеринарній, санітарно-епідеміологічній службі України; митний пункт пропуску, в контейнерних лініях, стивідорних компаніях, портовій та прикордонній службі, подальше транспортування контейнера з пункту відправлення до складу замовника. А також документальний супровід товару.

Транспортно-експедиторська послуга включає:

Отримання дозволів державних органів та інших служб

Розробка оптимального маршруту

Підготовка комплекту документів і довідок в обмежені терміни

Вантажні перевезення без простоїв і непередбачених витрат

Під час перетину кордону України всі види вантажів підпадають під тарифне та нетарифне регулювання:

Тарифне регулювання — забезпечення сплати митних платежів при митному оформленні.
Нетарифне регулювання — наявність усіх необхідних документів для перетину та транспортування вантажів. Для декларування деяких вантажів необхідні лабораторні дослідження та отримання сертифікатів або проходження наступних видів контролю:

ФІТОСАНІТАРНИЙ КОНТРОЛЬ

Зернові продукти, корми для тварин, свіжі фрукти, овочі та ягоди, насіння та рослини, горіхи, добрива та ґрунт, сушені фрукти, сировина для тютюнових виробів

ВЕТЕРИНАРНИЙ КОНТРОЛЬ

М'ясо і м'ясні продукти, продукція птахівництва, молочні продукти, риби і морепродукти, ветеринарні лікарські препарати

САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНИЙ

Державна служба України: продукти харчування, товари для дітей, товари з натуральної сировини, парфумерно-косметичні товари, тютюнові вироби та побутова хімія

Як працює ITL?

Експедитори ITL обробляють вантажі в портах Великої Одеси: Одеському, Чорноморському, Південному та Рибному портах.

Послуга експедирування вантажів необхідна для оптимальної та своєчасної організації доставки вантажів, у тому числі при перетині державного кордону.

Зв'язатися
1

ОБРОБКА ЗАЯВКИ

На цьому етапі обговорюються характеристики вашого вантажу: наявність необхідного пакету документів на нього, напрямок і терміни. Вартість розрахована, терміни встановлені.

2

УЗГОДЖЕННЯ УМОВ

Спеціалісти ITL готують пакет документів. Якщо деякі з них відсутні, вам буде проведена додаткова консультація. Після отримання оригіналів документів підготувати та оформити документи для пересилання.

3

РОЗПОДІЛ ДОКУМЕНТІВ

При необхідності беруться проби. ITL готує дозвільну документацію для перетину кордону: дозвіл лінійного агента на оформлення вантажу; дозвіл терміналу на випуск вантажу; портові дозволи на вхід/вихід; проходження митного та прикордонного контролю для перетину кордону; авторизація інших державних служб, якщо це необхідно. Наступний крок – оформлення та організація перетину кордону.

4

ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА ПОРЯДОК

Під час експорту співробітники ITL контролюють завантаження контейнера на борт судна. При імпорті логісти організовують вивезення залізницею або автотранспортом по Україні. Також організовують доставку товару та повернення порожньої тари, якщо це необхідно.

Важливо! Якщо вам потрібно доставити їжу або сипучі вантажі у флекситанках, необхідні додаткові заходи безпеки. При подачі контейнера на експорт експедитори Inter Trans Logistics особисто підбирають обладнання. Як представники вашої компанії, працівники ITL відповідально та скрупульозно підійдуть до вибору техніки для транспортування.

Експедиція є складовою процесу міжнародних перевезень.
Помилка, допущена на цьому етапі, порушить логістичний ланцюг, призведе до простою автотранспорту, зміщення термінів перевезення та додаткових витрат на оплату штрафу. Найбільша помилка – неправильно оформлені документи. Це може призвести до неможливості перетину кордону, що спричинить за собою повернення вантажу відправнику. Inter Trans Logistics готова взяти на себе відповідальність за якість і контроль експедирування Вашого вантажу.

FAQ

Які питання найчастіше задають експедиторам перед укладенням договору перевезення?

Що таке експедирування вантажів?

Комплекс послуг, що передбачає перевезення вантажів, документальне оформлення та супровід.

Для чого потрібні експедиторські послуги?

Експедитори допомагають правильно оформити документи для перетину кордону та уникнути порушень логічних ланцюжків.

Що потрібно для переправлення вантажу з/в Україну?

Необхідно забезпечити сплату всіх митних платежів і мати всі документи для перетину та транспортування вантажу.

Скільки коштують експедиторські послуги в Україні?

Вартість послуг зазвичай розраховується індивідуально в залежності від побажань клієнта.

Коли можуть знадобитися послуги експедитора?

З мультимодальними вантажними перевезеннями, доставкою вантажів, що потребують особливих умов, міжнародними вантажними перевезеннями.

Отримати консультацію

Фахівці Inter Trans Logistics відповідають на всі питання, що цікавлять, і допоможуть зробити перевезення вашого вантажу приємним та простим процесом.

Відгуки

Ми цінуємо наших клієнтів і покращуємо свою роботу

ITL

Хороша компанія, надёжний партнер, відмінний сервіс, професійні співробітники. Рекомендую!

ITL

"Інтер Транс Лоджистікс" є нашим партнером в області транспортування і експедирування вантажів з 2015 року. За час співпраці компанія підтвердила свій високий рівень професіоналізму, компетентність і активність у вирішенні поставлених завдань. Послуги виконуються точно в заздалегідь обумовлений термін.

ITL

За час роботи з фахівцями склалися відмінні довірчі стосунки. Відмінне співвідношення ціна-якість. Логіст, брокер, експедитор, водії, - уся команда, яка веде нашу компанію, працює на 100% результат. Можемо рекомендувати Inter Trans logistics як одну з кращих транспортно-експедиторських компаній в Україні.

ITL

Компанія "Інтер Транс Лоджистикс" діє виключно в інтересах власника вантажу і надає свої послуги на високому професійному рівні. Відсутні ситуації з необгрунтованими додатковими витратами або складнощі з митним оформленням. Усі домовленості дотримуються в повному об'ємі. Рекомендуємо послуги "Інтер Транс Лоджистикс".

ITL

Інтер Транс Лоджістікс - компанія, яка вміє працювати з таким специфічним вантажем, як у нас. Співробітники завжди ретельно підбирають лінії та напрямки, скрупульозно опрацьовують етап автоперевезення, враховують вагу вантажу і допустимі вагові норми. Якщо вранці контейнер вивантажують з борта судна, то ввечері його вже везуть до нас.