Контейнерні автомобільні перевезення.

Швидка доставка автомобіля завдяки широкому вибору перевізників і власному автопарку групи компаній ITL

Розрахунок вартості перевезення

Контейнерні автомобільні перевезення вантажів

Автоперевезення — це перевезення контейнерів спеціалізованим транспортом по Україні та за кордон. Також даний вид перевезень є найбільш затребуваним при перевезенні контейнера в морський порт або з нього. Чим зумовлений попит на цю послугу? Автомобілі — наймобільніший вид транспорту, а дорожнє покриття широке. Таким чином, є можливість доставити морські контейнери в найвіддаленіші від основних магістралей місця в найкоротші терміни.

Переваги автомобільних перевезень з Inter Trans Logistics

Широка мережа агентів і перевізників

Просте та приємне спілкування з водіями

Власний автопарк групи компаній ITL

Швидкий прийом та доставка автомобіля до місця розташування клієнта

GPS відстеження автомобіля

Мобільність: доставка в усі популярні міжнародні напрямки

Напрямки транспортування ITL

Найчастіше до ITL звертаються для перевезення контейнерних вантажів до/з портів Одеси по території України. Популярні напрямки Одеса-Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Запоріжжя та інші міста. Також є попит на міжнародні автоперевезення.

Введіть напрямок автомобільного транспорту:

Як працює ITL?

1

ПОЧАТКОВИЙ ЕТАП РОБОТИ.

Обробка запиту. Обговорення всіх характеристик обсягу, типу, класифікації, наявності документів, направлення та дат перевезених вантажів.

2

ПІДБІР АВТО

Менеджер ITL визначає, який тип контейнера підходить для вантажу, і вибирає відповідний вид транспорту.

3

УЗГОДЖЕННЯ УМОВ ЛОГІСТИКИ.

ITL працює на маршруті. Узгоджує з Вами умови, розраховує вартість і терміни доставки автомобіля.

4

ЗАВАНТАЖЕННЯ

Менеджер надає вам дані водія та автомобіля. Надає автотранспорт для навантаження контейнерів в порту. При експорті транспортний засіб з контейнером доставляється на ваш склад в узгоджену дату.

5

ЗАКЛЮЧНИЙ ЕТАП: ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Водії перевозять вантажі до місця призначення. Ви можете в будь-який час уточнити місце розташування у менеджера.

FAQ

Які питання найчастіше задають експедиторам перед укладенням договору на автоперевезення?

Які фактори можуть вплинути на вартість контейнерних перевезень?

Він визначається сукупністю факторів, загальних для сфери вантажотранспортних послуг: відстань перевезення, вага, об'єм, габарити та вид вантажу.

Що таке автоперевезення?

Це перевезення контейнерів наземним транспортом спеціалізованим транспортом.

Які переваги контейнерних перевезень?

Можливість доставки вантажу в місця, куди немає доступу повітряного, морського та залізничного транспорту, зручність вантажно-розвантажувальних робіт, збереження вантажу при перевантаженні.

Які фактори можуть вплинути на вартість контейнерних перевезень?

Відстань перевезення, маса, об'єм, габарити та вид вантажу, сезонність і погодні умови, періоди підвищеного попиту на сільськогосподарську продукцію тощо.

Як вивезти контейнер з порту в інше місто?

Оптимальним рішенням буде замовлення контейнерних перевезень. Контейнерні автомобільні перевезення дозволяють доставити вантаж в будь-яку точку України «до дверей».

Отримати консультацію

Фахівці Inter Trans Logistics відповідають на всі питання, що цікавлять, і допоможуть зробити перевезення вашого вантажу приємним та простим процесом.

Відгуки

Ми цінуємо наших клієнтів і покращуємо свою роботу

ITL

Хороша компанія, надёжний партнер, відмінний сервіс, професійні співробітники. Рекомендую!

ITL

"Інтер Транс Лоджистікс" є нашим партнером в області транспортування і експедирування вантажів з 2015 року. За час співпраці компанія підтвердила свій високий рівень професіоналізму, компетентність і активність у вирішенні поставлених завдань. Послуги виконуються точно в заздалегідь обумовлений термін.

ITL

За час роботи з фахівцями склалися відмінні довірчі стосунки. Відмінне співвідношення ціна-якість. Логіст, брокер, експедитор, водії, - уся команда, яка веде нашу компанію, працює на 100% результат. Можемо рекомендувати Inter Trans logistics як одну з кращих транспортно-експедиторських компаній в Україні.

ITL

Компанія "Інтер Транс Лоджистикс" діє виключно в інтересах власника вантажу і надає свої послуги на високому професійному рівні. Відсутні ситуації з необгрунтованими додатковими витратами або складнощі з митним оформленням. Усі домовленості дотримуються в повному об'ємі. Рекомендуємо послуги "Інтер Транс Лоджистикс".

ITL

Інтер Транс Лоджістікс - компанія, яка вміє працювати з таким специфічним вантажем, як у нас. Співробітники завжди ретельно підбирають лінії та напрямки, скрупульозно опрацьовують етап автоперевезення, враховують вагу вантажу і допустимі вагові норми. Якщо вранці контейнер вивантажують з борта судна, то ввечері його вже везуть до нас.