Логістичний фронт України

Логістичний фронт України

🇺🇦 Як влаштована українська логістика під час війни? З якими викликами вона зіткнулася і що чекає на українців далі? Inter Trans Logistics рекомендує до перегляду серію відео роликів, де ви знайдете відповіді на актуальні питання щодо фукнціонування логістики в Україні під час військового стану. 

Пункт призначення – Україна. Як працює логістика під час війни?

Фільм про логістику в Україні та людей, які забезпечують нас найнеобхіднішим. Вони робили це раніше, і роблять зараз у найважчих умовах війни.

Про логістичний фронт та розблокування портів

Логістичний фронт має значення не менше ніж військовий. Саме тому Віктор Берестенко (co-founder ITL)  починає серію блогів про те, як влаштовано логістику в Україні та як вирішити проблеми, викликані відкритою війною росії проти нашої країни.

Транспортний безвіз із ЄС: все, що потрібно знати

Україна підписала з Євросоюзом транспортний безвіз. З цим зникають бюрократичні процедури з отриманням дозволів на перевезення вантажів, що спростить логістику між країнами ЄС та Україною.

ITL Блог

Високопотужні трансформатори для УкрЕнерго Високопотужні трансформатори для УкрЕнерго

  Нові реалії ставлять нові завдання перед ITL. На цей раз ми стали частиною Проєкту енергетичної безпеки від USAID*. ...

Детальніше
КЕЙС: АВІА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ КЕЙС: АВІА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

Не дивлячись на сьогоднішні події в країні, бізнес продовжує розвиватися в абсолютно різних галузях. Зокрема відкриваються нові пр ...

Детальніше
ЛОГІСТИКА У ВОЄННІ ЧАСИ: ПЕРСПЕКТИВИ УКРАЇНСЬКОГО ЕКСПОРТУ ЛОГІСТИКА У ВОЄННІ ЧАСИ: ПЕРСПЕКТИВИ УКРАЇНСЬКОГО ЕКСПОРТУ

З початком повномасштабного вторгнення Росії,  логістика в Україні зазнала значних змін. Перші місяці було повне нерозуміння ...

Детальніше