ДОСТАВЛЯЄМО СВІТЛО

ДОСТАВЛЯЄМО СВІТЛО

Нові реалії, нові виклики вимагають швидких рішень. Агресор завдає ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі та українці відчувають вплив “блекауту”. Але ніхто не опускає руки, а навпаки, шукають та знаходять рішення, щоб не залежати від відключень світла. 

Щоб швидше відновити енергетичну інфраструктуру та кожен мав доступ до світла та тепла, уряд України прийняв важливе рішення та звільнив від ПДВ та ввізного мита імпорт генераторів. До звільнення потрапили й інші види товарів, які допоможуть підготуватися та пережити опалювальний сезон в Україні. 

Яке рішення?🧐

Доставити самостійно генератор, щоб ніякі ракетні терори не змогли забрати світло  у вашому будинку.

ITL з серпня надає міжнародну технічну допомогу. Менеджери доставили вже понад 580 генераторів для різних комунальних та державних структур. Тому вже маємо великий досвід та налагоджені маршрути для доставки “світла” в Україну.

Відповідаємо на найчастіші питання, які надходять від клієнтів по доставці –  генераторів, павербанків і перетворювачів.

Як працює ITL?

В ITL є можливість доставити авіа-фрахт або LCL-перевезення з більшості країн світу, підбираємо для клієнта оптимальний спосіб доставки генератора.

Які вантажі доставляємо?

Акумулятори, павербанки, перетворювачі та генератори.

Які необхідні документи для перевезення вантажу в Україну?

MSDS – паспорт безпеки хімічної продукції/Material Safety Data Sheet

Інвойс – основний торговий документ, який супроводжує будь-який вантаж, що відправляється за кордон.

Пакінг лист – супровідний документ до вантажу, де дається перелік усіх видів, артикулів і сортів товарів, які перевозяться.

Де необхідно брати для перевезення в Україну?

Усі документи необхідно запитувати у заводу виробника або у постачальника вантажу.

Які терміни на авіаперевезення?

Через 10-14 днів з моменту вильоту вантаж буде в Україні з урахуванням оформлення необхідної документації.

Який термін на LCL-сервіс?

Через 55-60 днів вантаж буде в Україні з урахуванням оформлення необхідної документації.

Яка вартість авіаперевезення?

Авіафрахт з Китаю до найближчого до України аеропорту Європи – 14,5-15,5 дол за 1/кг

Яка вартість LCL-перевезення?

Морський фрахт з Китаю до найближчого до України порту Європи – 350 дол/куб.

Слід зазначити, що ціна залежить від обсягу вантажу, і з його збільшенням ціна може бути нижчою. А також цей тариф поширюється для цих ADR (небезпечних) вантажів. ITL возить практично всі види вантажу та під ваш індивідуальний запит, надамо  актуальний тариф на перевезення.

❗️Важливо: на ADR вантажі тарифи на авіаперевезення та LCL – нижче. Вартість необхідно дізнаватися за вашим маршрутом у менеджера ITL.

Звертайтесь в ITL – менеджери оберуть для вас найоптимальніший маршрут для перевезення та будуть завжди на зв'язку до поки ви не отримуєте вантаж.

Разом ми подолаємо енергетичну кризу!

ITL Блог

ЛОГІСТИКА У ВОЄННІ ЧАСИ: ПЕРСПЕКТИВИ УКРАЇНСЬКОГО ЕКСПОРТУ ЛОГІСТИКА У ВОЄННІ ЧАСИ: ПЕРСПЕКТИВИ УКРАЇНСЬКОГО ЕКСПОРТУ

З початком повномасштабного вторгнення Росії,  логістика в Україні зазнала значних змін. Перші місяці було повне нерозуміння ...

Детальніше
ITL потрапив у Forbes! ITL потрапив у Forbes!

Ми стали частиною Forbes. Неймовірні раді повідомити цю новину! Тепер ITL в рейтингу Next 250 — найперспективніші малі та се ...

Детальніше
Логістика авто в Україну під час війни: що змінилося? Логістика авто в Україну під час війни: що змінилося?

Із початком повномасштабного вторгнення росії, українські порти перебувають під блокадою. Оскільки це був основний шлях доставки&n ...

Детальніше
Товар подвійного використання — як доставити вантаж в Україну? Товар подвійного використання — як доставити вантаж в Україну?

Сьогоднішні реалії в Україні вимагають від нас швидкого реагування та неабиякої гнучкості, особливо це стосується логістики воєнно ...

Детальніше
Ми отримали сертифікат ISO! Ми отримали сертифікат ISO!

Хочемо поділитися з вами гарною новиною — у вересні 2022 року компанія «Inter Trans Logistics» успішно пройшла ...

Детальніше
Вмикаємо світло в оселях українців —  системи накопичення електроенергії в кожен дім Вмикаємо світло в оселях українців — системи накопичення електроенергії в кожен дім

З великим бажанням ділимось з вами новим та важливим проектом від ITL  — Light for Ukrainians⚡️ Light for ukrainians & ...

Детальніше